Повернутися до пошуку

NAPOMAR SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NAPOMAR SA este o societate cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca înființată în anul 1991. Compania are cifra de afaceri de 3.208.479 lei și un profit net de 687.106 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 199176 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #3508CAEN 6820 #998

Загальна інформація

НазваNAPOMAR SA
CUI199176
Реєстраційний №J1991000005122
АдресаB-dul MUNCII, 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN4662466446824687521168207020
Дата реєстрації11/01/1991
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CÂNDEA CĂLINadministrator
CÎMPEAN GLIGORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,21 млн RON

vs 3,19 млн RON

≈ 637 тис. €

Profit net (2025)

687 тис. RON

vs 778 тис. RON

≈ 136 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

27,8 млн RON

vs 22,9 млн RON

≈ 5,52 млн €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 208 479
≈ 637 тис. €
687 106
≈ 136 тис. €
8
2024
3 185 251
≈ 640 тис. €
778 255
≈ 156 тис. €
8
2023
2 480 759
≈ 502 тис. €
815 469
≈ 165 тис. €
18
2022
10 006 945
≈ 2,03 млн €
1 414 465
≈ 287 тис. €
64
2021
24 302 995
≈ 4,94 млн €
-1 989 202
≈ -404 тис. €
168
2020
22 193 176
≈ 4,59 млн €
-2 409 807
≈ -498 тис. €
181
2019
31 062 841
≈ 6,55 млн €
-3 293 744
≈ -694 тис. €
243
2018
31 952 446
≈ 6,87 млн €
284 778
≈ 61,2 тис. €
237
2017
26 921 787
≈ 5,89 млн €
-3 324 062
≈ -728 тис. €
252
2016
26 766 088
≈ 5,96 млн €
-3 362 977
≈ -749 тис. €
310
2015
28 634 152
≈ 6,44 млн €
-1 825 148
≈ -411 тис. €
309
2014
29 698 369
≈ 6,68 млн €
-1 396 782
≈ -314 тис. €
322
2013
27 497 528
≈ 6,22 млн €
859 594
≈ 195 тис. €
338
2012
26 847 284
≈ 6,02 млн €
1 471 727
≈ 330 тис. €
318

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

21,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

2,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,29

Оборотність активів

0,11

Виторг на співробітника

401 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NAPOMAR SA după CUI?

Cauți CUI 199176. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NAPOMAR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NAPOMAR SA?

Datele de facturare sunt denumirea NAPOMAR SA, CUI 199176, nr. Reg. Com. J1991000005122, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NAPOMAR SA în 2025?

NAPOMAR SA (CUI 199176) a avut o marjă de profit net de 21,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).