Повернутися до пошуку

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.

Reorganizare judiciarăЗареєстрована як платник ПДВ

Societatea de constructii Napoca S.A. are sediul în municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată în anul 1991. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 78.939.890 lei și un profit net de 866.064 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 199117 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #784CAEN 4100 #445

Загальна інформація

НазваSOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.
CUI199117
Реєстраційний №J1991000015123
Адреса1 MAI, 1-2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації18/01/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Reorganizare judiciară

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,4 млн RON

vs 78,9 млн RON

≈ 4,04 млн €

Profit net (2025)

469 тис. RON

vs 866 тис. RON

≈ 93,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

19,1 млн RON

vs 18,6 млн RON

≈ 3,79 млн €

Angajați (2025)

93
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20 366 798
≈ 4,04 млн €
469 017
≈ 93,1 тис. €
93
2024
78 939 890
≈ 15,9 млн €
866 064
≈ 174 тис. €
104
2023
45 859 720
≈ 9,27 млн €
446 891
≈ 90,3 тис. €
103
2021
58 976 869
≈ 12 млн €
-21 387 891
≈ -4,35 млн €
340
2020
119 174 046
≈ 24,6 млн €
2 603 171
≈ 538 тис. €
340
2019
65 004 860
≈ 13,7 млн €
844 279
≈ 178 тис. €
238
2018
47 640 427
≈ 10,2 млн €
586 418
≈ 126 тис. €
176
2017
63 973 788
≈ 14 млн €
1 621 101
≈ 355 тис. €
197
2016
76 553 336
≈ 17 млн €
1 117 803
≈ 249 тис. €
207
2015
40 051 889
≈ 9,01 млн €
261 502
≈ 58,8 тис. €
137
2014
44 547 083
≈ 10 млн €
8 520 384
≈ 1,92 млн €
159
2013
111 020 830
≈ 25,1 млн €
8 069 895
≈ 1,83 млн €
198
2012
114 846 605
≈ 25,8 млн €
14 163 514
≈ 3,18 млн €
197
2022За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

2,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,72

Оборотність активів

0,15

Виторг на співробітника

219 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A. după CUI?

Cauți CUI 199117. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A., CUI 199117, nr. Reg. Com. J1991000015123, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A. în 2025?

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A. (CUI 199117) a avut o marjă de profit net de 2,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).