Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SANEX SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Cluj-Napoca. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 205.451.641 lei și numărul angajaților a fost de 406.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 199028 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #92CAEN 2331 #1

Загальна інформація

НазваSANEX SA
CUI199028
Реєстраційний №J1991000004121
АдресаStr. BEIUSULUI, 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN2331
Дата реєстрації11/01/1991
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
KRALOVEC KLAUSadministrator
LASSELSBERGER VERAadministrator
PEȚU OTILIAreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

172 млн RON

vs 205 млн RON

≈ 34,2 млн €

Profit net (2025)

-55,3 млн RON

vs -611 тис. RON

≈ -11 млн €

Capitaluri proprii (2025)

171 млн RON

vs 226 млн RON

≈ 33,9 млн €

Angajați (2025)

370
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
172 309 968
≈ 34,2 млн €
-55 284 520
≈ -11 млн €
370
2024
205 451 641
≈ 41,3 млн €
-611 382
≈ -123 тис. €
406
2023
230 715 797
≈ 46,6 млн €
3 919 552
≈ 792 тис. €
409
2022
215 471 804
≈ 43,7 млн €
8 192 334
≈ 1,66 млн €
428
2021
171 643 470
≈ 34,9 млн €
2 248 995
≈ 457 тис. €
439
2020
164 788 455
≈ 34,1 млн €
917 282
≈ 190 тис. €
420
2019
153 760 394
≈ 32,4 млн €
-3 591 386
≈ -757 тис. €
433
2018
128 783 120
≈ 27,7 млн €
326 711
≈ 70,2 тис. €
429
2017
132 943 518
≈ 29,1 млн €
2 966 749
≈ 649 тис. €
432
2016
128 739 568
≈ 28,7 млн €
23 481
≈ 5,23 тис. €
447
2015
140 927 519
≈ 31,7 млн €
4 390 011
≈ 988 тис. €
477
2014
131 900 217
≈ 29,7 млн €
5 654 880
≈ 1,27 млн €
469
2013
128 263 126
≈ 29 млн €
5 490 833
≈ 1,24 млн €
471
2012
96 442 740
≈ 21,6 млн €
171 034
≈ 38,4 тис. €
439

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-32,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-32,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,16

Оборотність активів

0,22

Виторг на співробітника

466 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANEX SA după CUI?

Cauți CUI 199028. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANEX SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANEX SA?

Datele de facturare sunt denumirea SANEX SA, CUI 199028, nr. Reg. Com. J1991000004121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANEX SA în 2025?

SANEX SA (CUI 199028) a avut o marjă de profit net de -32,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).