Рейтинг 2023: Timiș #22722CAEN 4932 #3987
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Неактивна з 2025-08-26
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2023)
84,5 тис. RON
≈ 17,1 тис. €
Profit net (2023)
44,9 тис. RON
≈ 9,08 тис. €
Capitaluri proprii (2023)
-40,5 тис. RON
≈ -8,19 тис. €
Angajați (2023)
2023
84,5 тис. RON
| 2012 | 122 тис. RON | Profit net: -993 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 63,6 тис. RON | Profit net: -2,54 тис. RON |
| 2014 | 73 тис. RON | Profit net: -9,39 тис. RON |
| 2015 | 122 тис. RON | Profit net: 10,5 тис. RON |
| 2016 | 135 тис. RON | Profit net: 25,8 тис. RON |
| 2017 | 134 тис. RON | Profit net: 29,3 тис. RON |
| 2018 | 136 тис. RON | Profit net: 40,1 тис. RON |
| 2019 | 122 тис. RON | Profit net: 14 тис. RON |
| 2020 | 61,7 тис. RON | Profit net: -694 RON |
| 2021 | 37 тис. RON | Profit net: 1,22 тис. RON |
| 2022 | 62,1 тис. RON | Profit net: 2,07 тис. RON |
| 2023 | 84,5 тис. RON | Profit net: 44,9 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 84 506 ≈ 17,1 тис. € | 44 916 ≈ 9,08 тис. € | 1 | ||||
| 2022 | 62 100 ≈ 12,6 тис. € | 2 068 ≈ 419 € | 1 | ||||
| 2021 | 37 000 ≈ 7,52 тис. € | 1 216 ≈ 247 € | 1 | ||||
| 2020 | 61 700 ≈ 12,8 тис. € | -694 ≈ -143 € | 2 | ||||
| 2019 | 121 800 ≈ 25,7 тис. € | 13 953 ≈ 2,94 тис. € | 2 | ||||
| 2018 | 136 200 ≈ 29,3 тис. € | 40 095 ≈ 8,62 тис. € | — | ||||
| 2017 | 133 792 ≈ 29,3 тис. € | 29 321 ≈ 6,42 тис. € | 1 | ||||
| 2016 | 134 567 ≈ 30 тис. € | 25 792 ≈ 5,74 тис. € | 1 | ||||
| 2015 | 121 863 ≈ 27,4 тис. € | 10 542 ≈ 2,37 тис. € | 1 | ||||
| 2014 | 73 035 ≈ 16,4 тис. € | -9 394 ≈ -2,11 тис. € | 1 | ||||
| 2013 | 63 581 ≈ 14,4 тис. € | -2 542 ≈ -575 € | 1 | ||||
| 2012 | 122 015 ≈ 27,4 тис. € | -993 ≈ -223 € | — | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2024 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2023
Чиста рентабельність
53,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
—
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,2
Оборотність активів
2,55
Виторг на співробітника
84,5 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Întrebări frecvente
Cum verific firma TRANS - MIKA SRL după CUI?
Cauți CUI 19795153. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANS - MIKA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TRANS - MIKA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea TRANS - MIKA SRL, CUI 19795153, nr. Reg. Com. J2006004088350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TRANS - MIKA SRL în 2023?
TRANS - MIKA SRL (CUI 19795153) a avut o marjă de profit net de 53,2% în 2023, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).