RADOR LC SRL
RADOR LC SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 8.752.163 lei, profitul net a fost de 460.700 lei, iar numărul angajaților a fost de 8.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 19278696 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #1214CAEN 4649 #178
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
8,75 млн RON
≈ 1,74 млн €
Profit net (2025)
461 тис. RON
≈ 91,4 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
464 тис. RON
≈ 92,1 тис. €
Angajați (2025)
2025
8,75 млн RON
| 2012 | 441 тис. RON | Profit net: 7,66 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 437 тис. RON | Profit net: 3,96 тис. RON |
| 2014 | 448 тис. RON | Profit net: 14,1 тис. RON |
| 2015 | 587 тис. RON | Profit net: 33,4 тис. RON |
| 2016 | 584 тис. RON | Profit net: 51,9 тис. RON |
| 2017 | 827 тис. RON | Profit net: 143 тис. RON |
| 2018 | 1,06 млн RON | Profit net: 72,4 тис. RON |
| 2019 | 1,38 млн RON | Profit net: 210 тис. RON |
| 2020 | 1,51 млн RON | Profit net: 111 тис. RON |
| 2021 | 1,24 млн RON | Profit net: 10,3 тис. RON |
| 2022 | 1,15 млн RON | Profit net: 213 тис. RON |
| 2023 | 4,73 млн RON | Profit net: 730 тис. RON |
| 2024 | 1,9 млн RON | Profit net: 172 тис. RON |
| 2025 | 8,75 млн RON | Profit net: 461 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 752 163 ≈ 1,74 млн € | 460 700 ≈ 91,4 тис. € | 8 |
| 2024 | 1 902 638 ≈ 382 тис. € | 172 097 ≈ 34,6 тис. € | 5 |
| 2023 | 4 727 663 ≈ 956 тис. € | 729 728 ≈ 148 тис. € | 4 |
| 2022 | 1 152 438 ≈ 234 тис. € | 213 148 ≈ 43,2 тис. € | 6 |
| 2021 | 1 241 771 ≈ 252 тис. € | 10 307 ≈ 2,09 тис. € | 7 |
| 2020 | 1 507 953 ≈ 312 тис. € | 110 727 ≈ 22,9 тис. € | 5 |
| 2019 | 1 380 841 ≈ 291 тис. € | 210 463 ≈ 44,4 тис. € | 4 |
| 2018 | 1 057 315 ≈ 227 тис. € | 72 351 ≈ 15,5 тис. € | 1 |
| 2017 | 827 410 ≈ 181 тис. € | 142 875 ≈ 31,3 тис. € | 1 |
| 2016 | 584 425 ≈ 130 тис. € | 51 850 ≈ 11,5 тис. € | 1 |
| 2015 | 586 654 ≈ 132 тис. € | 33 437 ≈ 7,52 тис. € | 2 |
| 2014 | 447 941 ≈ 101 тис. € | 14 068 ≈ 3,17 тис. € | 3 |
| 2013 | 436 781 ≈ 98,8 тис. € | 3 956 ≈ 895 € | 5 |
| 2012 | 441 180 ≈ 99 тис. € | 7 659 ≈ 1,72 тис. € | 3 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
5,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,42
Оборотність активів
5,87
Виторг на співробітника
1,09 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ADEONA FLEET S.R.L.
Спільний керівник: MOŞOARCĂ ALEXANDRU-CĂTĂLIN
- WEST FLEET S.R.L.
Спільний керівник: MOŞOARCĂ ALEXANDRU-CĂTĂLIN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2009-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RADOR LC SRL după CUI?
Cauți CUI 19278696. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RADOR LC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RADOR LC SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RADOR LC SRL, CUI 19278696, nr. Reg. Com. J2006003837351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RADOR LC SRL în 2025?
RADOR LC SRL (CUI 19278696) a avut o marjă de profit net de 5,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).