Повернутися до пошуку

CARSERV SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CARSERV SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Mineri, comuna Somova, județul Tulcea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.112.823 lei și un profit net de 282.016 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 19223178 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Tulcea #1164CAEN 4939 #642

Загальна інформація

НазваCARSERV SRL
CUI19223178
Реєстраційний №J2006000573366
АдресаPelinului, 6A, Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea
Основний код CAEN4939
Авторизовані коди CAEN493249334939532077117732953195329540
Дата реєстрації22/11/2006
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BACIU PETRICĂadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,11 млн RON

vs 807 тис. RON

≈ 221 тис. €

Profit net (2025)

282 тис. RON

vs 165 тис. RON

≈ 56 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

352 тис. RON

vs 70,2 тис. RON

≈ 69,9 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 112 823
≈ 221 тис. €
282 016
≈ 56 тис. €
6
2024
807 009
≈ 162 тис. €
165 275
≈ 33,2 тис. €
5
2023
431 937
≈ 87,3 тис. €
-28 790
≈ -5,82 тис. €
5
2022
701 084
≈ 142 тис. €
-20 331
≈ -4,12 тис. €
7
2021
692 457
≈ 141 тис. €
7 164
≈ 1,46 тис. €
7
2020
408 207
≈ 84,4 тис. €
-18 634
≈ -3,85 тис. €
6
2019
533 687
≈ 112 тис. €
1 661
≈ 350 €
5
2018
567 613
≈ 122 тис. €
-36 601
≈ -7,87 тис. €
5
2017
482 507
≈ 106 тис. €
5 912
≈ 1,29 тис. €
5
2016
488 402
≈ 109 тис. €
-35 870
≈ -7,99 тис. €
6
2015
368 353
≈ 82,9 тис. €
18 437
≈ 4,15 тис. €
4
2014
389 749
≈ 87,7 тис. €
21 162
≈ 4,76 тис. €
5
2013
435 378
≈ 98,5 тис. €
10 607
≈ 2,4 тис. €
6
2012
170 381
≈ 38,2 тис. €
-13 259
≈ -2,98 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

80,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,37

Оборотність активів

1,18

Виторг на співробітника

185 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-10-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CARSERV SRL după CUI?

Cauți CUI 19223178. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CARSERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CARSERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CARSERV SRL, CUI 19223178, nr. Reg. Com. J2006000573366, sediu Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CARSERV SRL în 2025?

CARSERV SRL (CUI 19223178) a avut o marjă de profit net de 25,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).