IT ACQUISITION CENTER SRL
IT ACQUISITION CENTER SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 331.561 lei și un profit net de 88.567 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 19171427 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #13364CAEN 6202 #1199
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
332 тис. RON
≈ 65,8 тис. €
Profit net (2025)
88,6 тис. RON
≈ 17,6 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
88,8 тис. RON
≈ 17,6 тис. €
Angajați (2025)
2025
332 тис. RON
| 2012 | 145 тис. RON | Profit net: 933 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 142 тис. RON | Profit net: 15 тис. RON |
| 2014 | 148 тис. RON | Profit net: 46,2 тис. RON |
| 2015 | 240 тис. RON | Profit net: 68 тис. RON |
| 2016 | 306 тис. RON | Profit net: 53,9 тис. RON |
| 2017 | 367 тис. RON | Profit net: 76,7 тис. RON |
| 2018 | 377 тис. RON | Profit net: 101 тис. RON |
| 2019 | 282 тис. RON | Profit net: 80,4 тис. RON |
| 2020 | 230 тис. RON | Profit net: 79,6 тис. RON |
| 2021 | 281 тис. RON | Profit net: 139 тис. RON |
| 2022 | 305 тис. RON | Profit net: 155 тис. RON |
| 2023 | 313 тис. RON | Profit net: 128 тис. RON |
| 2024 | 295 тис. RON | Profit net: 86,6 тис. RON |
| 2025 | 332 тис. RON | Profit net: 88,6 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 331 561 ≈ 65,8 тис. € | 88 567 ≈ 17,6 тис. € | 2 |
| 2024 | 294 617 ≈ 59,2 тис. € | 86 570 ≈ 17,4 тис. € | 2 |
| 2023 | 313 272 ≈ 63,3 тис. € | 127 574 ≈ 25,8 тис. € | 2 |
| 2022 | 305 118 ≈ 61,9 тис. € | 154 609 ≈ 31,4 тис. € | 2 |
| 2021 | 281 370 ≈ 57,2 тис. € | 139 125 ≈ 28,3 тис. € | 2 |
| 2020 | 230 499 ≈ 47,7 тис. € | 79 646 ≈ 16,5 тис. € | 2 |
| 2019 | 281 750 ≈ 59,4 тис. € | 80 357 ≈ 16,9 тис. € | 2 |
| 2018 | 377 473 ≈ 81,1 тис. € | 101 428 ≈ 21,8 тис. € | 2 |
| 2017 | 366 964 ≈ 80,3 тис. € | 76 744 ≈ 16,8 тис. € | 3 |
| 2016 | 305 855 ≈ 68,1 тис. € | 53 944 ≈ 12 тис. € | 3 |
| 2015 | 239 621 ≈ 53,9 тис. € | 68 041 ≈ 15,3 тис. € | 2 |
| 2014 | 147 619 ≈ 33,2 тис. € | 46 180 ≈ 10,4 тис. € | 2 |
| 2013 | 142 448 ≈ 32,2 тис. € | 14 979 ≈ 3,39 тис. € | 2 |
| 2012 | 145 009 ≈ 32,5 тис. € | 933 ≈ 209 € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
26,7%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
3,55
Оборотність активів
2,7
Виторг на співробітника
166 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-11-09 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma IT ACQUISITION CENTER SRL după CUI?
Cauți CUI 19171427. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IT ACQUISITION CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru IT ACQUISITION CENTER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea IT ACQUISITION CENTER SRL, CUI 19171427, nr. Reg. Com. J2006003510359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are IT ACQUISITION CENTER SRL în 2025?
IT ACQUISITION CENTER SRL (CUI 19171427) a avut o marjă de profit net de 26,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).