VLADAS TRUST SRL
VLADAS TRUST SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4211 pentru lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 19118946 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #19115CAEN 4211 #1643
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
172 тис. RON
≈ 34,1 тис. €
Profit net (2025)
-9,21 тис. RON
≈ -1,83 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
-214 тис. RON
≈ -42,4 тис. €
Angajați (2025)
2025
172 тис. RON
| 2012 | 621 тис. RON | Profit net: -402 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 229 тис. RON | Profit net: -113 тис. RON |
| 2014 | 263 тис. RON | Profit net: -137 тис. RON |
| 2015 | 485 тис. RON | Profit net: -78 тис. RON |
| 2016 | 566 тис. RON | Profit net: 209 тис. RON |
| 2017 | 492 тис. RON | Profit net: 49,7 тис. RON |
| 2018 | 266 тис. RON | Profit net: 3,18 тис. RON |
| 2019 | 420 тис. RON | Profit net: -493 тис. RON |
| 2020 | 554 тис. RON | Profit net: 96,8 тис. RON |
| 2021 | 336 тис. RON | Profit net: -87,5 тис. RON |
| 2022 | 379 тис. RON | Profit net: 44,1 тис. RON |
| 2023 | 206 тис. RON | Profit net: -68,5 тис. RON |
| 2024 | 163 тис. RON | Profit net: -15,1 тис. RON |
| 2025 | 172 тис. RON | Profit net: -9,21 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 171 797 ≈ 34,1 тис. € | -9 206 ≈ -1,83 тис. € | 2 |
| 2024 | 162 754 ≈ 32,7 тис. € | -15 099 ≈ -3,04 тис. € | 2 |
| 2023 | 205 964 ≈ 41,6 тис. € | -68 450 ≈ -13,8 тис. € | 3 |
| 2022 | 379 475 ≈ 76,9 тис. € | 44 095 ≈ 8,94 тис. € | 1 |
| 2021 | 335 621 ≈ 68,2 тис. € | -87 527 ≈ -17,8 тис. € | 3 |
| 2020 | 553 784 ≈ 114 тис. € | 96 784 ≈ 20 тис. € | 5 |
| 2019 | 419 530 ≈ 88,4 тис. € | -493 407 ≈ -104 тис. € | 5 |
| 2018 | 266 209 ≈ 57,2 тис. € | 3 181 ≈ 684 € | 6 |
| 2017 | 492 443 ≈ 108 тис. € | 49 709 ≈ 10,9 тис. € | 7 |
| 2016 | 565 909 ≈ 126 тис. € | 208 840 ≈ 46,5 тис. € | 4 |
| 2015 | 484 524 ≈ 109 тис. € | -77 977 ≈ -17,5 тис. € | 3 |
| 2014 | 263 251 ≈ 59,2 тис. € | -136 676 ≈ -30,8 тис. € | 6 |
| 2013 | 229 415 ≈ 51,9 тис. € | -113 044 ≈ -25,6 тис. € | 10 |
| 2012 | 620 923 ≈ 139 тис. € | -401 625 ≈ -90,1 тис. € | 19 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
-5,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
—
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,31
Оборотність активів
1,77
Виторг на співробітника
85,9 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ELDRUMEX SRL
Спільний керівник: DAŞ IOAN DORU
- TIM FOREST GROUP SRL
Спільний керівник: DAŞ IOAN DORU
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-10-25 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma VLADAS TRUST SRL după CUI?
Cauți CUI 19118946. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLADAS TRUST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru VLADAS TRUST SRL?
Datele de facturare sunt denumirea VLADAS TRUST SRL, CUI 19118946, nr. Reg. Com. J2006003314351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are VLADAS TRUST SRL în 2025?
VLADAS TRUST SRL (CUI 19118946) a avut o marjă de profit net de -5,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).