Повернутися до пошуку

L & A CONTAB SRL

Активна

L & A CONTAB SRL este o societate cu sediul în municipiul Lugoj, Timiș, înființată în anul 2006. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 293.550 lei și un profit net de 53.885 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 19110772 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #16039CAEN 6920 #5960

Загальна інформація

НазваL & A CONTAB SRL
CUI19110772
Реєстраційний №J2006003259359
АдресаConstantin Dobrogeanu Gherea, 1, SAD, Municipiul Lugoj, Timiş
Основний код CAEN6920
Авторизовані коди CAEN1812582963106811682069207020732074997820821082998559
Дата реєстрації17/10/2006
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

248 тис. RON

vs 294 тис. RON

≈ 49,2 тис. €

Profit net (2025)

19,9 тис. RON

vs 53,9 тис. RON

≈ 3,95 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

71,3 тис. RON

vs 151 тис. RON

≈ 14,2 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
247 850
≈ 49,2 тис. €
19 917
≈ 3,95 тис. €
1
2024
293 550
≈ 59 тис. €
53 885
≈ 10,8 тис. €
1
2023
295 950
≈ 59,8 тис. €
117 934
≈ 23,8 тис. €
2
2022
297 600
≈ 60,3 тис. €
129 419
≈ 26,2 тис. €
2
2021
297 150
≈ 60,4 тис. €
96 932
≈ 19,7 тис. €
2
2020
280 450
≈ 58 тис. €
92 211
≈ 19,1 тис. €
2
2019
262 800
≈ 55,4 тис. €
63 020
≈ 13,3 тис. €
2
2018
242 200
≈ 52 тис. €
107 546
≈ 23,1 тис. €
2
2017
180 900
≈ 39,6 тис. €
55 932
≈ 12,2 тис. €
2
2016
107 920
≈ 24 тис. €
46 377
≈ 10,3 тис. €
1
2015
81 270
≈ 18,3 тис. €
16 182
≈ 3,64 тис. €
1
2014
64 800
≈ 14,6 тис. €
2 717
≈ 611 €
1
2013
77 200
≈ 17,5 тис. €
15 878
≈ 3,59 тис. €
2
2012
54 650
≈ 12,3 тис. €
1 170
≈ 263 €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

27,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,42

Оборотність активів

1,09

Виторг на співробітника

248 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma L & A CONTAB SRL după CUI?

Cauți CUI 19110772. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru L & A CONTAB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru L & A CONTAB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea L & A CONTAB SRL, CUI 19110772, nr. Reg. Com. J2006003259359, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are L & A CONTAB SRL în 2025?

L & A CONTAB SRL (CUI 19110772) a avut o marjă de profit net de 8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).