MARKO MED SRL
MARKO MED SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor medicale și ortopedice.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 19055104 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #2887CAEN 4774 #154
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,07 млн RON
≈ 608 тис. €
Profit net (2025)
898 тис. RON
≈ 178 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
898 тис. RON
≈ 178 тис. €
Angajați (2025)
2025
3,07 млн RON
| 2012 | 216 тис. RON | Profit net: -29,4 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 173 тис. RON | Profit net: -77,9 тис. RON |
| 2014 | 263 тис. RON | Profit net: -24,6 тис. RON |
| 2015 | 493 тис. RON | Profit net: 42,5 тис. RON |
| 2016 | 211 тис. RON | Profit net: 5,77 тис. RON |
| 2017 | 456 тис. RON | Profit net: 12,9 тис. RON |
| 2018 | 1,48 млн RON | Profit net: 281 тис. RON |
| 2019 | 1,34 млн RON | Profit net: 339 тис. RON |
| 2020 | 813 тис. RON | Profit net: 158 тис. RON |
| 2021 | 1,11 млн RON | Profit net: 183 тис. RON |
| 2022 | 1,88 млн RON | Profit net: 503 тис. RON |
| 2023 | 2,3 млн RON | Profit net: 691 тис. RON |
| 2024 | 2,45 млн RON | Profit net: 713 тис. RON |
| 2025 | 3,07 млн RON | Profit net: 898 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 065 108 ≈ 608 тис. € | 897 511 ≈ 178 тис. € | 1 |
| 2024 | 2 454 296 ≈ 493 тис. € | 713 264 ≈ 143 тис. € | 1 |
| 2023 | 2 298 462 ≈ 465 тис. € | 690 591 ≈ 140 тис. € | 1 |
| 2022 | 1 877 851 ≈ 381 тис. € | 502 853 ≈ 102 тис. € | 2 |
| 2021 | 1 106 119 ≈ 225 тис. € | 182 904 ≈ 37,2 тис. € | 2 |
| 2020 | 813 248 ≈ 168 тис. € | 157 971 ≈ 32,7 тис. € | 2 |
| 2019 | 1 335 656 ≈ 281 тис. € | 338 725 ≈ 71,4 тис. € | 1 |
| 2018 | 1 480 580 ≈ 318 тис. € | 280 970 ≈ 60,4 тис. € | 1 |
| 2017 | 456 161 ≈ 99,9 тис. € | 12 852 ≈ 2,81 тис. € | 1 |
| 2016 | 211 085 ≈ 47 тис. € | 5 774 ≈ 1,29 тис. € | 1 |
| 2015 | 493 261 ≈ 111 тис. € | 42 548 ≈ 9,57 тис. € | 1 |
| 2014 | 262 648 ≈ 59,1 тис. € | -24 551 ≈ -5,52 тис. € | 1 |
| 2013 | 173 192 ≈ 39,2 тис. € | -77 908 ≈ -17,6 тис. € | 1 |
| 2012 | 216 412 ≈ 48,6 тис. € | -29 394 ≈ -6,6 тис. € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
29,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
100%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,68
Оборотність активів
1,61
Виторг на співробітника
3,07 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- TAMI CLINIC SRL
Спільний керівник: AVRAMOVIĆ MILORAD
- ROMPHARMA VEST SA
Спільний керівник: AVRAMOVIĆ MILORAD
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-10-04 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MARKO MED SRL după CUI?
Cauți CUI 19055104. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARKO MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MARKO MED SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MARKO MED SRL, CUI 19055104, nr. Reg. Com. J2006003012356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MARKO MED SRL în 2025?
MARKO MED SRL (CUI 19055104) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).