Повернутися до пошуку

CONTAS-IOANTIM SRL

Активна

CONTAS-IOANTIM SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 175.450 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 19002550 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #18934CAEN 6920 #7726

Загальні дані

НазваCONTAS-IOANTIM SRL
CUI19002550
Реєстраційний №J35/2811/2006
АдресаStr. CRISAN, 79/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації08/09/2006
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

175 тис. RON

vs 163 тис. RON

≈ 34,8 тис. €

Profit net (2025)

80,4 тис. RON

vs 73,2 тис. RON

≈ 16 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

81 тис. RON

vs 93 тис. RON

≈ 16,1 тис. €

Angajați (2025)

1

2025

175 тис. RON

+8%față de 2024Profit net80,4 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201218,6 тис. RONProfit net: -6,17 тис. RON
201318,3 тис. RONProfit net: -7,05 тис. RON
201419,6 тис. RONProfit net: -3,82 тис. RON
201516,7 тис. RONProfit net: -12,1 тис. RON
201657,8 тис. RONProfit net: 22,6 тис. RON
201740,3 тис. RONProfit net: 9,17 тис. RON
201839,5 тис. RONProfit net: 5,37 тис. RON
201970,3 тис. RONProfit net: -21,6 тис. RON
202086,3 тис. RONProfit net: 14,8 тис. RON
202195,3 тис. RONProfit net: 6,24 тис. RON
2022117 тис. RONProfit net: 55,1 тис. RON
2023137 тис. RONProfit net: 22,4 тис. RON
2024163 тис. RONProfit net: 73,2 тис. RON
2025175 тис. RONProfit net: 80,4 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
175 450
≈ 34,8 тис. €
80 364
≈ 16 тис. €
1
2024
162 900
≈ 32,7 тис. €
73 195
≈ 14,7 тис. €
1
2023
136 800
≈ 27,7 тис. €
22 398
≈ 4,53 тис. €
1
2022
117 450
≈ 23,8 тис. €
55 123
≈ 11,2 тис. €
1
2021
95 300
≈ 19,4 тис. €
6 235
≈ 1,27 тис. €
1
2020
86 300
≈ 17,8 тис. €
14 806
≈ 3,06 тис. €
1
2019
70 300
≈ 14,8 тис. €
-21 574
≈ -4,55 тис. €
1
2018
39 500
≈ 8,49 тис. €
5 368
≈ 1,15 тис. €
1
2017
40 250
≈ 8,81 тис. €
9 169
≈ 2,01 тис. €
1
2016
57 750
≈ 12,9 тис. €
22 565
≈ 5,02 тис. €
1
2015
16 650
≈ 3,75 тис. €
-12 083
≈ -2,72 тис. €
2
2014
19 600
≈ 4,41 тис. €
-3 821
≈ -860 €
2
2013
18 250
≈ 4,13 тис. €
-7 053
≈ -1,6 тис. €
2
2012
18 600
≈ 4,17 тис. €
-6 168
≈ -1,38 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

45,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,53

Оборотність активів

1,77

Виторг на співробітника

175 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTAS-IOANTIM SRL după CUI?

Cauți CUI 19002550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTAS-IOANTIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTAS-IOANTIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTAS-IOANTIM SRL, CUI 19002550, nr. Reg. Com. J35/2811/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTAS-IOANTIM SRL în 2025?

CONTAS-IOANTIM SRL (CUI 19002550) a avut o marjă de profit net de 45,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).