ENKAS SRL
ENKAS SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 19002479 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #21939CAEN 6311 #1659
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Venituri totale (2025)
277 тис. RON
≈ 55,1 тис. €
Profit net (2025)
48,9 тис. RON
≈ 9,71 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,53 млн RON
≈ 501 тис. €
Angajați (2025)
2025
277 тис. RON
| 2014 | 0 RON | Profit net: -8,97 тис. RON |
|---|---|---|
| 2015 | 19 RON | Profit net: -3,26 тис. RON |
| 2016 | 6,82 тис. RON | Profit net: 2,16 тис. RON |
| 2017 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2018 | 36,3 тис. RON | Profit net: 16,4 тис. RON |
| 2019 | 329 тис. RON | Profit net: 229 тис. RON |
| 2020 | 343 тис. RON | Profit net: 247 тис. RON |
| 2021 | 524 тис. RON | Profit net: 416 тис. RON |
| 2022 | 516 тис. RON | Profit net: 384 тис. RON |
| 2023 | 853 тис. RON | Profit net: 699 тис. RON |
| 2024 | 926 тис. RON | Profit net: 660 тис. RON |
| 2025 | 277 тис. RON | Profit net: 48,9 тис. RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 277 411 ≈ 55,1 тис. € | 48 947 ≈ 9,71 тис. € | 2 |
| 2024 | 925 740 ≈ 186 тис. € | 659 581 ≈ 133 тис. € | 2 |
| 2023 | 853 190 ≈ 172 тис. € | 698 989 ≈ 141 тис. € | 1 |
| 2022 | 516 161 ≈ 105 тис. € | 384 365 ≈ 77,9 тис. € | 1 |
| 2021 | 524 486 ≈ 107 тис. € | 415 514 ≈ 84,4 тис. € | 1 |
| 2020 | 342 802 ≈ 70,9 тис. € | 246 744 ≈ 51 тис. € | — |
| 2019 | 328 947 ≈ 69,3 тис. € | 228 833 ≈ 48,2 тис. € | — |
| 2018 | 36 278 ≈ 7,8 тис. € | 16 358 ≈ 3,52 тис. € | — |
| 2017 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
| 2016 | 6 817 ≈ 1,52 тис. € | 2 156 ≈ 480 € | 0 |
| 2015 | 19 ≈ 4,27 € | -3 256 ≈ -733 € | — |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | -8 969 ≈ -2,02 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
42,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
1,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
264,19
Оборотність активів
0,05
Виторг на співробітника
58 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2020-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ENKAS SRL după CUI?
Cauți CUI 19002479. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENKAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ENKAS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ENKAS SRL, CUI 19002479, nr. Reg. Com. J2006002802352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ENKAS SRL în 2025?
ENKAS SRL (CUI 19002479) a avut o marjă de profit net de 42,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).