Рейтинг 2019: Timiș #5464CAEN 4711 #7084
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Неактивна з 2024-04-15
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2019)
811 тис. RON
≈ 171 тис. €
Profit net (2019)
212 тис. RON
≈ 44,8 тис. €
Capitaluri proprii (2019)
7,63 тис. RON
≈ 1,61 тис. €
Angajați (2019)
2019
811 тис. RON
| 2012 | 314 тис. RON | Profit net: -51,5 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 569 тис. RON | Profit net: -36,5 тис. RON |
| 2014 | 645 тис. RON | Profit net: -39,8 тис. RON |
| 2015 | 1,52 млн RON | Profit net: 87,7 тис. RON |
| 2016 | 919 тис. RON | Profit net: 61,3 тис. RON |
| 2017 | 876 тис. RON | Profit net: -14,5 тис. RON |
| 2018 | 877 тис. RON | Profit net: -58,3 тис. RON |
| 2019 | 811 тис. RON | Profit net: 212 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 811 440 ≈ 171 тис. € | 212 416 ≈ 44,8 тис. € | 6 | ||||
| 2018 | 877 323 ≈ 189 тис. € | -58 258 ≈ -12,5 тис. € | 8 | ||||
| 2017 | 876 090 ≈ 192 тис. € | -14 521 ≈ -3,18 тис. € | 7 | ||||
| 2016 | 918 940 ≈ 205 тис. € | 61 310 ≈ 13,7 тис. € | 6 | ||||
| 2015 | 1 515 915 ≈ 341 тис. € | 87 662 ≈ 19,7 тис. € | 6 | ||||
| 2014 | 645 252 ≈ 145 тис. € | -39 775 ≈ -8,95 тис. € | 6 | ||||
| 2013 | 569 330 ≈ 129 тис. € | -36 512 ≈ -8,26 тис. € | 6 | ||||
| 2012 | 314 487 ≈ 70,6 тис. € | -51 526 ≈ -11,6 тис. € | 3 | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2024 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2023 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2022 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2021 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2020 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2019
Чиста рентабельність
26,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
2.785,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,98
Оборотність активів
2,37
Виторг на співробітника
135 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-08-24 | 2023-03-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MARCOS UNIVERS SRL după CUI?
Cauți CUI 18953611. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARCOS UNIVERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MARCOS UNIVERS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MARCOS UNIVERS SRL, CUI 18953611, nr. Reg. Com. J35/2649/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MARCOS UNIVERS SRL în 2019?
MARCOS UNIVERS SRL (CUI 18953611) a avut o marjă de profit net de 26,2% în 2019, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).