CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL
CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.171.928 lei și un profit net de 181.108 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18922763 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Prahova #4228CAEN 8621 #286
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,17 млн RON
≈ 233 тис. €
Profit net (2025)
181 тис. RON
≈ 35,9 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
229 тис. RON
≈ 45,5 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 171 928 ≈ 233 тис. € | 181 108 ≈ 35,9 тис. € | 3 |
| 2024 | 995 937 ≈ 200 тис. € | 57 360 ≈ 11,5 тис. € | 3 |
| 2023 | 936 974 ≈ 189 тис. € | 93 748 ≈ 19 тис. € | 3 |
| 2022 | 805 699 ≈ 163 тис. € | 96 122 ≈ 19,5 тис. € | 4 |
| 2021 | 854 183 ≈ 174 тис. € | 10 701 ≈ 2,17 тис. € | 4 |
| 2020 | 891 750 ≈ 184 тис. € | 176 548 ≈ 36,5 тис. € | 3 |
| 2019 | 448 525 ≈ 94,5 тис. € | 106 726 ≈ 22,5 тис. € | 4 |
| 2018 | 383 822 ≈ 82,5 тис. € | 17 723 ≈ 3,81 тис. € | 4 |
| 2017 | 254 066 ≈ 55,6 тис. € | -68 796 ≈ -15,1 тис. € | 4 |
| 2016 | 200 892 ≈ 44,7 тис. € | 4 039 ≈ 899 € | 4 |
| 2015 | 162 462 ≈ 36,5 тис. € | 1 375 ≈ 309 € | 3 |
| 2014 | 198 630 ≈ 44,7 тис. € | 600 ≈ 135 € | 3 |
| 2013 | 285 906 ≈ 64,7 тис. € | 38 235 ≈ 8,65 тис. € | 4 |
| 2012 | 176 500 ≈ 39,6 тис. € | -62 171 ≈ -14 тис. € | 4 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
15,5%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
78,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,48
Оборотність активів
1,87
Виторг на співробітника
391 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- VALAHIA MEDICAL S.R.L.
Спільний керівник: STANCU DELIA ANCUŢA
- VALAHIA PRO SANA PHARMA S.R.L.
Спільний керівник: STANCU GEORGE
- VALAHIA CONSULTING SRL
Спільний керівник: STANCU GEORGE
Întrebări frecvente
Cum verific firma CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL după CUI?
Cauți CUI 18922763. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL, CUI 18922763, nr. Reg. Com. J2006001739293, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL în 2025?
CENTRUL MEDICAL VALAHIA SRL (CUI 18922763) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).