Повернутися до пошуку

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Comuna Slobozia, Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.332.160 lei și un profit net de 2.316.762 lei cu 13 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18884511 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Argeș #884CAEN 0111 #671

Загальна інформація

НазваSLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL
CUI18884511
Реєстраційний №J2006001261035
АдресаStr. PITEŞTI, 35, Comuna Slobozia, Argeş
Основний код CAEN111
Авторизовані коди CAEN0111016101635210
Дата реєстрації26/07/2006
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CHIRIAC IONELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,33 млн RON

vs 3,98 млн RON

≈ 1,65 млн €

Profit net (2025)

2,32 млн RON

vs 56,2 тис. RON

≈ 460 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

18 млн RON

vs 15,7 млн RON

≈ 3,58 млн €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 332 160
≈ 1,65 млн €
2 316 762
≈ 460 тис. €
13
2024
3 980 011
≈ 800 тис. €
56 242
≈ 11,3 тис. €
15
2023
6 535 645
≈ 1,32 млн €
84 316
≈ 17 тис. €
11
2022
10 826 631
≈ 2,2 млн €
3 672 505
≈ 745 тис. €
11
2021
6 631 951
≈ 1,35 млн €
3 153 355
≈ 641 тис. €
8
2020
3 712 699
≈ 768 тис. €
997 618
≈ 206 тис. €
12
2019
5 015 638
≈ 1,06 млн €
194 510
≈ 41 тис. €
14
2018
4 249 951
≈ 913 тис. €
103 486
≈ 22,2 тис. €
14
2017
11 089 582
≈ 2,43 млн €
1 441 523
≈ 316 тис. €
14
2016
12 372 937
≈ 2,76 млн €
663 215
≈ 148 тис. €
12
2015
17 419 935
≈ 3,92 млн €
-607 155
≈ -137 тис. €
14
2014
11 357 197
≈ 2,56 млн €
242 052
≈ 54,5 тис. €
14
2013
18 402 698
≈ 4,16 млн €
139 791
≈ 31,6 тис. €
—
2012
8 856 181
≈ 1,99 млн €
73 470
≈ 16,5 тис. €
15

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

12,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,45

Оборотність активів

0,4

Виторг на співробітника

641 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-07-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL după CUI?

Cauți CUI 18884511. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL, CUI 18884511, nr. Reg. Com. J2006001261035, sediu Comuna Slobozia, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL în 2025?

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL (CUI 18884511) a avut o marjă de profit net de 27,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).