B & B AUDIT SRL
B & B AUDIT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 492.343 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18869007 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #10379CAEN 6920 #1949
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
481 тис. RON
≈ 95,4 тис. €
Profit net (2025)
340 тис. RON
≈ 67,6 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
343 тис. RON
≈ 68 тис. €
Angajați (2025)
2025
481 тис. RON
| 2012 | 99,3 тис. RON | Profit net: 82,6 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 103 тис. RON | Profit net: 80 тис. RON |
| 2014 | 111 тис. RON | Profit net: 80,2 тис. RON |
| 2015 | 99,7 тис. RON | Profit net: 42,8 тис. RON |
| 2016 | 99,3 тис. RON | Profit net: 36,7 тис. RON |
| 2017 | 68,7 тис. RON | Profit net: 14 тис. RON |
| 2018 | 301 тис. RON | Profit net: 218 тис. RON |
| 2019 | 357 тис. RON | Profit net: 231 тис. RON |
| 2020 | 312 тис. RON | Profit net: 198 тис. RON |
| 2021 | 364 тис. RON | Profit net: 240 тис. RON |
| 2022 | 452 тис. RON | Profit net: 321 тис. RON |
| 2023 | 457 тис. RON | Profit net: 323 тис. RON |
| 2024 | 492 тис. RON | Profit net: 368 тис. RON |
| 2025 | 481 тис. RON | Profit net: 340 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 480 583 ≈ 95,4 тис. € | 340 370 ≈ 67,6 тис. € | 1 |
| 2024 | 492 343 ≈ 99 тис. € | 368 217 ≈ 74 тис. € | 1 |
| 2023 | 456 939 ≈ 92,4 тис. € | 323 116 ≈ 65,3 тис. € | 1 |
| 2022 | 452 320 ≈ 91,7 тис. € | 320 917 ≈ 65,1 тис. € | 1 |
| 2021 | 363 621 ≈ 73,9 тис. € | 240 258 ≈ 48,8 тис. € | 1 |
| 2020 | 312 407 ≈ 64,6 тис. € | 197 543 ≈ 40,8 тис. € | 1 |
| 2019 | 357 032 ≈ 75,2 тис. € | 231 411 ≈ 48,8 тис. € | 1 |
| 2018 | 300 734 ≈ 64,6 тис. € | 218 050 ≈ 46,9 тис. € | 1 |
| 2017 | 68 725 ≈ 15 тис. € | 14 024 ≈ 3,07 тис. € | 1 |
| 2016 | 99 300 ≈ 22,1 тис. € | 36 733 ≈ 8,18 тис. € | 1 |
| 2015 | 99 684 ≈ 22,4 тис. € | 42 760 ≈ 9,62 тис. € | 0 |
| 2014 | 111 403 ≈ 25,1 тис. € | 80 242 ≈ 18,1 тис. € | — |
| 2013 | 102 982 ≈ 23,3 тис. € | 80 018 ≈ 18,1 тис. € | 0 |
| 2012 | 99 258 ≈ 22,3 тис. € | 82 612 ≈ 18,5 тис. € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
70,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
9,35
Оборотність активів
1,24
Виторг на співробітника
481 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-07-26 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma B & B AUDIT SRL după CUI?
Cauți CUI 18869007. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B & B AUDIT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru B & B AUDIT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea B & B AUDIT SRL, CUI 18869007, nr. Reg. Com. J2006002356356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are B & B AUDIT SRL în 2025?
B & B AUDIT SRL (CUI 18869007) a avut o marjă de profit net de 70,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).