Рейтинг 2022: Timiș #8252CAEN 1039 #144
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Неактивна з 2026-03-05
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2022)
595 тис. RON
≈ 121 тис. €
Profit net (2022)
504 тис. RON
≈ 102 тис. €
Capitaluri proprii (2022)
1,03 млн RON
≈ 209 тис. €
Angajați (2022)
2022
595 тис. RON
| 2015 | 10 тис. RON | Profit net: 9,71 тис. RON |
|---|---|---|
| 2016 | 95,1 тис. RON | Profit net: 82,7 тис. RON |
| 2017 | 394 тис. RON | Profit net: 361 тис. RON |
| 2018 | 280 тис. RON | Profit net: 244 тис. RON |
| 2019 | 344 тис. RON | Profit net: 263 тис. RON |
| 2020 | 266 тис. RON | Profit net: 176 тис. RON |
| 2021 | 339 тис. RON | Profit net: 277 тис. RON |
| 2022 | 595 тис. RON | Profit net: 504 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 595 193 ≈ 121 тис. € | 503 682 ≈ 102 тис. € | — | ||||
| 2021 | 339 489 ≈ 69 тис. € | 276 873 ≈ 56,3 тис. € | 0 | ||||
| 2020 | 266 242 ≈ 55 тис. € | 175 745 ≈ 36,3 тис. € | — | ||||
| 2019 | 344 359 ≈ 72,6 тис. € | 263 449 ≈ 55,5 тис. € | 0 | ||||
| 2018 | 280 003 ≈ 60,2 тис. € | 244 454 ≈ 52,5 тис. € | 1 | ||||
| 2017 | 394 470 ≈ 86,4 тис. € | 361 375 ≈ 79,1 тис. € | 1 | ||||
| 2016 | 95 110 ≈ 21,2 тис. € | 82 679 ≈ 18,4 тис. € | — | ||||
| 2015 | 10 013 ≈ 2,25 тис. € | 9 713 ≈ 2,19 тис. € | — | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2024 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2023 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2022
Чиста рентабельність
84,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
49%
Коефіцієнт поточної ліквідності
6,1
Оборотність активів
0,48
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- CARDINAL FOODS S.R.L.
Спільний керівник: STOIANOVICI MIODRAG BORISLAV
- HOLODECK SRL
Спільний керівник: STOIANOVICI MIODRAG BORISLAV
- READ-ONLY MEMORIES S.R.L.
Спільний керівник: STOIANOVICI MIODRAG BORISLAV
- SOFTOUT DATA SRL
Спільний керівник: STOIANOVICI MIODRAG BORISLAV
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2022-02-01 | 2025-04-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2017-04-01 | 2021-07-23 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NATIVE SRL după CUI?
Cauți CUI 18857797. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NATIVE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NATIVE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea NATIVE SRL, CUI 18857797, nr. Reg. Com. J35/2330/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NATIVE SRL în 2022?
NATIVE SRL (CUI 18857797) a avut o marjă de profit net de 84,6% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).