Повернутися до пошуку

PM & SU SERVGRUP SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PM & SU SERVGRUP SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 1.437.853 lei, profitul net este de 335.793 lei și numărul de angajați este de 5.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18846488 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #5116CAEN 8299 #1089

Загальні дані

НазваPM & SU SERVGRUP SRL
CUI18846488
Реєстраційний №J2006002266356
АдресаStr. DIMINEŢII, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8299
Авторизовані коди CAEN74998299
Дата реєстрації12/07/2006
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC
ILIE MARIA-CRISTINAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,44 млн RON

vs 1,02 млн RON

≈ 285 тис. €

Profit net (2025)

336 тис. RON

vs 91,3 тис. RON

≈ 66,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

833 тис. RON

vs 588 тис. RON

≈ 165 тис. €

Angajați (2025)

5

2025

1,44 млн RON

+42%față de 2024Profit net336 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012277 тис. RONProfit net: -17,6 тис. RON
2013236 тис. RONProfit net: 81,2 тис. RON
2014249 тис. RONProfit net: 62,2 тис. RON
2015295 тис. RONProfit net: 98,8 тис. RON
2016330 тис. RONProfit net: 103 тис. RON
2017287 тис. RONProfit net: 31 тис. RON
2018425 тис. RONProfit net: 126 тис. RON
2019498 тис. RONProfit net: 104 тис. RON
2020608 тис. RONProfit net: 185 тис. RON
2021811 тис. RONProfit net: 94,3 тис. RON
20221,02 млн RONProfit net: 289 тис. RON
20231,16 млн RONProfit net: 467 тис. RON
20241,02 млн RONProfit net: 91,3 тис. RON
20251,44 млн RONProfit net: 336 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 437 853
≈ 285 тис. €
335 793
≈ 66,6 тис. €
5
2024
1 015 091
≈ 204 тис. €
91 272
≈ 18,3 тис. €
4
2023
1 162 496
≈ 235 тис. €
467 001
≈ 94,4 тис. €
3
2022
1 017 939
≈ 206 тис. €
289 366
≈ 58,7 тис. €
3
2021
811 495
≈ 165 тис. €
94 333
≈ 19,2 тис. €
3
2020
607 826
≈ 126 тис. €
185 455
≈ 38,3 тис. €
3
2019
497 576
≈ 105 тис. €
104 194
≈ 22 тис. €
3
2018
424 675
≈ 91,3 тис. €
125 956
≈ 27,1 тис. €
3
2017
286 821
≈ 62,8 тис. €
31 048
≈ 6,8 тис. €
3
2016
330 004
≈ 73,5 тис. €
102 655
≈ 22,9 тис. €
3
2015
295 014
≈ 66,4 тис. €
98 802
≈ 22,2 тис. €
3
2014
249 418
≈ 56,1 тис. €
62 150
≈ 14 тис. €
—
2013
235 514
≈ 53,3 тис. €
81 240
≈ 18,4 тис. €
4
2012
277 079
≈ 62,2 тис. €
-17 645
≈ -3,96 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

23,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

40,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

5,16

Оборотність активів

1,43

Виторг на співробітника

288 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-07-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PM & SU SERVGRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 18846488. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PM & SU SERVGRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PM & SU SERVGRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PM & SU SERVGRUP SRL, CUI 18846488, nr. Reg. Com. J2006002266356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PM & SU SERVGRUP SRL în 2025?

PM & SU SERVGRUP SRL (CUI 18846488) a avut o marjă de profit net de 23,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).