RADENT SRL
RADENT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18829940 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #3966CAEN 3250 #153
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,03 млн RON
≈ 402 тис. €
Profit net (2025)
456 тис. RON
≈ 90,5 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
477 тис. RON
≈ 94,6 тис. €
Angajați (2025)
2025
2,03 млн RON
| 2012 | 208 тис. RON | Profit net: 25 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 228 тис. RON | Profit net: -5,1 тис. RON |
| 2014 | 249 тис. RON | Profit net: 7,87 тис. RON |
| 2015 | 397 тис. RON | Profit net: 40,3 тис. RON |
| 2016 | 538 тис. RON | Profit net: 42,7 тис. RON |
| 2017 | 621 тис. RON | Profit net: 38,1 тис. RON |
| 2018 | 1,33 млн RON | Profit net: 642 тис. RON |
| 2019 | 1,66 млн RON | Profit net: 692 тис. RON |
| 2020 | 1,77 млн RON | Profit net: 944 тис. RON |
| 2021 | 2,14 млн RON | Profit net: 1,18 млн RON |
| 2022 | 2,35 млн RON | Profit net: 1,05 млн RON |
| 2023 | 2,28 млн RON | Profit net: 1,1 млн RON |
| 2024 | 2,19 млн RON | Profit net: 865 тис. RON |
| 2025 | 2,03 млн RON | Profit net: 456 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 026 924 ≈ 402 тис. € | 455 763 ≈ 90,5 тис. € | 13 |
| 2024 | 2 187 415 ≈ 440 тис. € | 864 781 ≈ 174 тис. € | 12 |
| 2023 | 2 284 692 ≈ 462 тис. € | 1 095 204 ≈ 221 тис. € | 13 |
| 2022 | 2 354 616 ≈ 477 тис. € | 1 054 086 ≈ 214 тис. € | — |
| 2021 | 2 137 954 ≈ 435 тис. € | 1 177 837 ≈ 239 тис. € | 13 |
| 2020 | 1 765 524 ≈ 365 тис. € | 944 428 ≈ 195 тис. € | 13 |
| 2019 | 1 663 738 ≈ 351 тис. € | 692 299 ≈ 146 тис. € | — |
| 2018 | 1 329 627 ≈ 286 тис. € | 642 241 ≈ 138 тис. € | 13 |
| 2017 | 620 561 ≈ 136 тис. € | 38 072 ≈ 8,33 тис. € | 12 |
| 2016 | 538 082 ≈ 120 тис. € | 42 726 ≈ 9,51 тис. € | 10 |
| 2015 | 396 879 ≈ 89,3 тис. € | 40 339 ≈ 9,08 тис. € | — |
| 2014 | 248 725 ≈ 56 тис. € | 7 869 ≈ 1,77 тис. € | — |
| 2013 | 228 441 ≈ 51,7 тис. € | -5 096 ≈ -1,15 тис. € | 7 |
| 2012 | 208 434 ≈ 46,8 тис. € | 24 999 ≈ 5,61 тис. € | 7 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
22,5%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
95,6%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,98
Оборотність активів
1,59
Виторг на співробітника
156 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Întrebări frecvente
Cum verific firma RADENT SRL după CUI?
Cauți CUI 18829940. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RADENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RADENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RADENT SRL, CUI 18829940, nr. Reg. Com. J2006002211356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RADENT SRL în 2025?
RADENT SRL (CUI 18829940) a avut o marjă de profit net de 22,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).