Повернутися до пошуку

MARBAY SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARBAY SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.102.914 lei și un profit net de 594.006 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18829894 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #6177CAEN 7120 #428

Загальні дані

НазваMARBAY SRL
CUI18829894
Реєстраційний №J2006002205359
АдресаHORIA, 44, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7120
Дата реєстрації06.07.2006
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,1 млн RON

vs 842 тис. RON

≈ 219 тис. €

Profit net (2025)

594 тис. RON

vs 120 тис. RON

≈ 118 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

594 тис. RON

vs 121 тис. RON

≈ 118 тис. €

Angajați (2025)

4

2025

1,1 млн RON

+31%față de 2024Profit net594 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012185 тис. RONProfit net: 40,8 тис. RON
2013181 тис. RONProfit net: 36,9 тис. RON
2014216 тис. RONProfit net: 20 тис. RON
2015176 тис. RONProfit net: 28,6 тис. RON
2016212 тис. RONProfit net: 85,7 тис. RON
2017225 тис. RONProfit net: 94 тис. RON
2018252 тис. RONProfit net: 91 тис. RON
2019286 тис. RONProfit net: 122 тис. RON
2020258 тис. RONProfit net: 103 тис. RON
2021274 тис. RONProfit net: 114 тис. RON
2022296 тис. RONProfit net: 96,2 тис. RON
2023306 тис. RONProfit net: 39,6 тис. RON
2024842 тис. RONProfit net: 120 тис. RON
20251,1 млн RONProfit net: 594 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 102 914
≈ 219 тис. €
594 006
≈ 118 тис. €
4
2024
842 265
≈ 169 тис. €
120 483
≈ 24,2 тис. €
3
2023
305 790
≈ 61,8 тис. €
39 570
≈ 8 тис. €
2
2022
295 980
≈ 60 тис. €
96 209
≈ 19,5 тис. €
2
2021
273 660
≈ 55,6 тис. €
113 551
≈ 23,1 тис. €
2
2020
258 160
≈ 53,4 тис. €
102 846
≈ 21,3 тис. €
2
2019
285 680
≈ 60,2 тис. €
121 505
≈ 25,6 тис. €
2
2018
251 592
≈ 54,1 тис. €
91 034
≈ 19,6 тис. €
2
2017
225 240
≈ 49,3 тис. €
94 043
≈ 20,6 тис. €
2
2016
211 830
≈ 47,2 тис. €
85 705
≈ 19,1 тис. €
2
2015
176 140
≈ 39,6 тис. €
28 649
≈ 6,45 тис. €
2
2014
216 450
≈ 48,7 тис. €
19 992
≈ 4,5 тис. €
2
2013
180 784
≈ 40,9 тис. €
36 909
≈ 8,35 тис. €
2
2012
185 029
≈ 41,5 тис. €
40 843
≈ 9,17 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

53,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

5,4

Оборотність активів

1,55

Виторг на співробітника

276 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-02-01—
2018-02-012018-04-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2006-07-102013-04-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARBAY SRL după CUI?

Cauți CUI 18829894. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARBAY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARBAY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARBAY SRL, CUI 18829894, nr. Reg. Com. J2006002205359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARBAY SRL în 2025?

MARBAY SRL (CUI 18829894) a avut o marjă de profit net de 53,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).