Рейтинг 2024: Timiș #27066CAEN 6831 #4278
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
42 тис. RON
≈ 8,45 тис. €
Profit net (2024)
29,7 тис. RON
≈ 5,96 тис. €
Capitaluri proprii (2024)
664 тис. RON
≈ 133 тис. €
Angajați (2024)
2024
42 тис. RON
| 2012 | 96,7 тис. RON | Profit net: -133 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 106 тис. RON | Profit net: -145 тис. RON |
| 2014 | 131 тис. RON | Profit net: 15,9 тис. RON |
| 2015 | 31,8 тис. RON | Profit net: -61,2 тис. RON |
| 2016 | 44,9 тис. RON | Profit net: 78,4 тис. RON |
| 2017 | 29,5 тис. RON | Profit net: 1,37 млн RON |
| 2018 | 4,44 тис. RON | Profit net: -111 тис. RON |
| 2019 | 171 тис. RON | Profit net: 160 тис. RON |
| 2020 | 3,47 тис. RON | Profit net: -12,1 тис. RON |
| 2021 | 4,2 тис. RON | Profit net: -1,62 млн RON |
| 2022 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: 751 тис. RON |
| 2023 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -74,4 тис. RON |
| 2024 | 42 тис. RON | Profit net: 29,7 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42 017 ≈ 8,45 тис. € | 29 655 ≈ 5,96 тис. € | 0 | ||||
| 2023 | — | -74 365 ≈ -15 тис. € | 0 | ||||
| 2022 | — | 751 293 ≈ 152 тис. € | 0 | ||||
| 2021 | 4 195 ≈ 853 € | -1 624 025 ≈ -330 тис. € | — | ||||
| 2020 | 3 470 ≈ 717 € | -12 058 ≈ -2,49 тис. € | 0 | ||||
| 2019 | 170 520 ≈ 35,9 тис. € | 160 079 ≈ 33,7 тис. € | — | ||||
| 2018 | 4 438 ≈ 954 € | -110 801 ≈ -23,8 тис. € | 1 | ||||
| 2017 | 29 471 ≈ 6,45 тис. € | 1 366 388 ≈ 299 тис. € | 2 | ||||
| 2016 | 44 850 ≈ 9,99 тис. € | 78 360 ≈ 17,4 тис. € | — | ||||
| 2015 | 31 839 ≈ 7,16 тис. € | -61 205 ≈ -13,8 тис. € | 1 | ||||
| 2014 | 131 246 ≈ 29,5 тис. € | 15 946 ≈ 3,59 тис. € | 1 | ||||
| 2013 | 106 301 ≈ 24,1 тис. € | -145 252 ≈ -32,9 тис. € | 1 | ||||
| 2012 | 96 705 ≈ 21,7 тис. € | -132 585 ≈ -29,8 тис. € | 3 | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2024
Чиста рентабельність
70,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
4,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,54
Оборотність активів
0,04
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- AILITA ENGINEERING BANAT SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- AROFIVEPOWER SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- AROTENPOWER SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- CLUB VINĂTOARE SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- COMPLEX HOME SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- MEDIA VOT SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
- RO.MANAGEMENT SWISS QUALITY SRL
Спільний керівник: GATTINARA ALBERTO
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-08-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL după CUI?
Cauți CUI 18826405. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL, CUI 18826405, nr. Reg. Com. J35/2201/2006, sediu Sat Sinteşti, Comuna Margina, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL în 2024?
REAL ESTATE HOUSE PROJECT SRL (CUI 18826405) a avut o marjă de profit net de 70,6% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).