PHABEDA SRL
PHABEDA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.275.808 lei și un profit net de 1.980.614 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18816410 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #5768CAEN 6290 #151
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,21 млн RON
≈ 241 тис. €
Profit net (2025)
650 тис. RON
≈ 129 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
665 тис. RON
≈ 132 тис. €
Angajați (2025)
2025
1,21 млн RON
| 2012 | 235 тис. RON | Profit net: 89,5 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 278 тис. RON | Profit net: 133 тис. RON |
| 2014 | 233 тис. RON | Profit net: 6,46 тис. RON |
| 2015 | 219 тис. RON | Profit net: 31,7 тис. RON |
| 2016 | 370 тис. RON | Profit net: 180 тис. RON |
| 2017 | 533 тис. RON | Profit net: 373 тис. RON |
| 2018 | 680 тис. RON | Profit net: 407 тис. RON |
| 2019 | 829 тис. RON | Profit net: 512 тис. RON |
| 2020 | 872 тис. RON | Profit net: 599 тис. RON |
| 2021 | 1,23 млн RON | Profit net: 724 тис. RON |
| 2022 | 1,33 млн RON | Profit net: 963 тис. RON |
| 2023 | 2 млн RON | Profit net: 1,71 млн RON |
| 2024 | 2,28 млн RON | Profit net: 1,98 млн RON |
| 2025 | 1,21 млн RON | Profit net: 650 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 213 113 ≈ 241 тис. € | 650 471 ≈ 129 тис. € | 1 |
| 2024 | 2 275 808 ≈ 457 тис. € | 1 980 614 ≈ 398 тис. € | 2 |
| 2023 | 2 001 151 ≈ 405 тис. € | 1 706 725 ≈ 345 тис. € | 2 |
| 2022 | 1 332 584 ≈ 270 тис. € | 962 747 ≈ 195 тис. € | 1 |
| 2021 | 1 230 685 ≈ 250 тис. € | 723 648 ≈ 147 тис. € | 2 |
| 2020 | 871 998 ≈ 180 тис. € | 599 260 ≈ 124 тис. € | 2 |
| 2019 | 829 073 ≈ 175 тис. € | 511 823 ≈ 108 тис. € | 3 |
| 2018 | 680 436 ≈ 146 тис. € | 407 236 ≈ 87,5 тис. € | 3 |
| 2017 | 533 124 ≈ 117 тис. € | 372 970 ≈ 81,6 тис. € | 3 |
| 2016 | 369 861 ≈ 82,4 тис. € | 180 064 ≈ 40,1 тис. € | 2 |
| 2015 | 219 084 ≈ 49,3 тис. € | 31 659 ≈ 7,12 тис. € | 3 |
| 2014 | 233 429 ≈ 52,5 тис. € | 6 459 ≈ 1,45 тис. € | 2 |
| 2013 | 277 668 ≈ 62,8 тис. € | 133 339 ≈ 30,2 тис. € | 2 |
| 2012 | 235 366 ≈ 52,8 тис. € | 89 490 ≈ 20,1 тис. € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
53,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
97,8%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,16
Оборотність активів
0,91
Виторг на співробітника
1,21 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ACTIV PHABEDA SOFTWARE SRL
Спільний керівник: MATEŞ FLORIN ION
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-08-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PHABEDA SRL după CUI?
Cauți CUI 18816410. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PHABEDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PHABEDA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PHABEDA SRL, CUI 18816410, nr. Reg. Com. J2006002136352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PHABEDA SRL în 2025?
PHABEDA SRL (CUI 18816410) a avut o marjă de profit net de 53,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).