Повернутися до пошуку

LIVMAR VET SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LIVMAR VET SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Grumăzești, județul Neamț. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al produselor farmaceutice, înregistrând o cifră de afaceri de 2.103.625 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18799467 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Neamț #1304CAEN 4773 #1251

Загальна інформація

НазваLIVMAR VET SRL
CUI18799467
Реєстраційний №J27/750/2006
АдресаSat Grumăzeşti, Comuna Grumăzeşti, Neamţ
Основний код CAEN7500
Авторизовані коди CAEN4773477447754776477852107500
Дата реєстрації26/06/2006
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ARSENE VASILEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,1 млн RON

vs 2,09 млн RON

≈ 418 тис. €

Profit net (2025)

500 тис. RON

vs 449 тис. RON

≈ 99,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

286 тис. RON

vs 396 тис. RON

≈ 56,9 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 103 625
≈ 418 тис. €
500 394
≈ 99,3 тис. €
3
2024
2 092 384
≈ 421 тис. €
449 156
≈ 90,3 тис. €
2
2023
1 807 153
≈ 365 тис. €
403 645
≈ 81,6 тис. €
3
2022
1 548 216
≈ 314 тис. €
312 843
≈ 63,4 тис. €
3
2021
1 358 013
≈ 276 тис. €
267 898
≈ 54,4 тис. €
3
2020
1 403 073
≈ 290 тис. €
304 961
≈ 63 тис. €
4
2019
1 323 925
≈ 279 тис. €
304 000
≈ 64,1 тис. €
3
2018
1 237 822
≈ 266 тис. €
265 000
≈ 56,9 тис. €
4
2017
1 056 716
≈ 231 тис. €
233 394
≈ 51,1 тис. €
3
2016
972 928
≈ 217 тис. €
143 009
≈ 31,8 тис. €
3
2015
928 183
≈ 209 тис. €
143 934
≈ 32,4 тис. €
3
2014
488 817
≈ 110 тис. €
27 457
≈ 6,18 тис. €
3
2013
408 080
≈ 92,3 тис. €
20 770
≈ 4,7 тис. €
4
2012
364 975
≈ 81,9 тис. €
12 864
≈ 2,89 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

23,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

174,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,72

Оборотність активів

4,06

Виторг на співробітника

701 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIVMAR VET SRL după CUI?

Cauți CUI 18799467. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIVMAR VET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIVMAR VET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIVMAR VET SRL, CUI 18799467, nr. Reg. Com. J27/750/2006, sediu Sat Grumăzeşti, Comuna Grumăzeşti, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIVMAR VET SRL în 2025?

LIVMAR VET SRL (CUI 18799467) a avut o marjă de profit net de 23,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).