QUARK SOFTWARE SRL
QUARK SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Cluj-Napoca. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 717.494 lei și profitul net de 463.467 lei cu 1 angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18675329 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #10018CAEN 6201 #2329
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
717 тис. RON
≈ 142 тис. €
Profit net (2025)
463 тис. RON
≈ 92 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
464 тис. RON
≈ 92,1 тис. €
Angajați (2025)
2025
717 тис. RON
| 2012 | 137 тис. RON | Profit net: 46,3 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 39,2 тис. RON | Profit net: 27 тис. RON |
| 2014 | 225 тис. RON | Profit net: 118 тис. RON |
| 2015 | 566 тис. RON | Profit net: 111 тис. RON |
| 2016 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -7,47 тис. RON |
| 2017 | 35,4 тис. RON | Profit net: 13,6 тис. RON |
| 2018 | 191 тис. RON | Profit net: 90,6 тис. RON |
| 2019 | 177 тис. RON | Profit net: 132 тис. RON |
| 2020 | 295 тис. RON | Profit net: 231 тис. RON |
| 2021 | 726 тис. RON | Profit net: 464 тис. RON |
| 2022 | 516 тис. RON | Profit net: 172 тис. RON |
| 2023 | 535 тис. RON | Profit net: 289 тис. RON |
| 2024 | 465 тис. RON | Profit net: 268 тис. RON |
| 2025 | 717 тис. RON | Profit net: 463 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 717 494 ≈ 142 тис. € | 463 467 ≈ 92 тис. € | 1 |
| 2024 | 465 449 ≈ 93,6 тис. € | 268 474 ≈ 54 тис. € | 1 |
| 2023 | 535 343 ≈ 108 тис. € | 289 481 ≈ 58,5 тис. € | 1 |
| 2022 | 515 945 ≈ 105 тис. € | 172 219 ≈ 34,9 тис. € | 1 |
| 2021 | 726 451 ≈ 148 тис. € | 463 641 ≈ 94,2 тис. € | 1 |
| 2020 | 295 376 ≈ 61,1 тис. € | 230 553 ≈ 47,7 тис. € | 1 |
| 2019 | 176 832 ≈ 37,3 тис. € | 131 876 ≈ 27,8 тис. € | 1 |
| 2018 | 191 189 ≈ 41,1 тис. € | 90 628 ≈ 19,5 тис. € | 1 |
| 2017 | 35 351 ≈ 7,74 тис. € | 13 567 ≈ 2,97 тис. € | — |
| 2016 | — | -7 472 ≈ -1,66 тис. € | 0 |
| 2015 | 566 261 ≈ 127 тис. € | 110 752 ≈ 24,9 тис. € | 1 |
| 2014 | 224 594 ≈ 50,5 тис. € | 118 225 ≈ 26,6 тис. € | 2 |
| 2013 | 39 167 ≈ 8,86 тис. € | 27 003 ≈ 6,11 тис. € | 2 |
| 2012 | 137 043 ≈ 30,8 тис. € | 46 262 ≈ 10,4 тис. € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
64,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,52
Оборотність активів
0,56
Виторг на співробітника
717 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- EVENTIFY SOFTWARE S.R.L.
Спільний керівник: DÎNȘOREANU MIHAI ION
- SELFDID S.R.L.
Спільний керівник: DÎNȘOREANU MIHAI ION
- MINDSCAPE SOFTWARE SRL
Спільний керівник: DÎNȘOREANU MIHAI ION
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-05-29 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma QUARK SOFTWARE SRL după CUI?
Cauți CUI 18675329. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QUARK SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru QUARK SOFTWARE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea QUARK SOFTWARE SRL, CUI 18675329, nr. Reg. Com. J12/1674/2006, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are QUARK SOFTWARE SRL în 2025?
QUARK SOFTWARE SRL (CUI 18675329) a avut o marjă de profit net de 64,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).