S & F FLORILIN SRL
S & F FLORILIN SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este transporturile terestre de pasageri, ocazionale.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 18436453 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #27151CAEN 4932 #5697
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
40,4 тис. RON
≈ 8,02 тис. €
Profit net (2025)
-19,8 тис. RON
≈ -3,92 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
53,7 тис. RON
≈ 10,7 тис. €
Angajați (2025)
2025
40,4 тис. RON
| 2012 | 80,9 тис. RON | Profit net: -3,85 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 118 тис. RON | Profit net: 14,6 тис. RON |
| 2014 | 121 тис. RON | Profit net: 19 тис. RON |
| 2015 | 151 тис. RON | Profit net: 38,8 тис. RON |
| 2016 | 202 тис. RON | Profit net: 61,5 тис. RON |
| 2017 | 210 тис. RON | Profit net: 88,4 тис. RON |
| 2018 | 208 тис. RON | Profit net: 103 тис. RON |
| 2019 | 207 тис. RON | Profit net: 88,2 тис. RON |
| 2020 | 124 тис. RON | Profit net: 69,2 тис. RON |
| 2021 | 70,5 тис. RON | Profit net: 60 RON |
| 2022 | 83,1 тис. RON | Profit net: 82,3 тис. RON |
| 2023 | 134 тис. RON | Profit net: 3,67 тис. RON |
| 2024 | 140 тис. RON | Profit net: 29,2 тис. RON |
| 2025 | 40,4 тис. RON | Profit net: -19,8 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 400 ≈ 8,02 тис. € | -19 772 ≈ -3,92 тис. € | 1 |
| 2024 | 140 334 ≈ 28,2 тис. € | 29 173 ≈ 5,86 тис. € | 1 |
| 2023 | 134 420 ≈ 27,2 тис. € | 3 666 ≈ 741 € | 1 |
| 2022 | 83 076 ≈ 16,8 тис. € | 82 321 ≈ 16,7 тис. € | 1 |
| 2021 | 70 467 ≈ 14,3 тис. € | 60 ≈ 12,2 € | 1 |
| 2020 | 124 229 ≈ 25,7 тис. € | 69 168 ≈ 14,3 тис. € | 1 |
| 2019 | 206 569 ≈ 43,5 тис. € | 88 224 ≈ 18,6 тис. € | 1 |
| 2018 | 208 461 ≈ 44,8 тис. € | 102 812 ≈ 22,1 тис. € | 2 |
| 2017 | 209 798 ≈ 45,9 тис. € | 88 429 ≈ 19,4 тис. € | 2 |
| 2016 | 202 182 ≈ 45 тис. € | 61 471 ≈ 13,7 тис. € | 2 |
| 2015 | 151 004 ≈ 34 тис. € | 38 796 ≈ 8,73 тис. € | 3 |
| 2014 | 121 489 ≈ 27,3 тис. € | 19 042 ≈ 4,28 тис. € | 3 |
| 2013 | 118 414 ≈ 26,8 тис. € | 14 645 ≈ 3,31 тис. € | — |
| 2012 | 80 912 ≈ 18,2 тис. € | -3 845 ≈ -863 € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
-48,9%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
-36,8%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,04
Оборотність активів
0,39
Виторг на співробітника
40,4 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- ACASANDREI IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- AERINEI HARALAMBIE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALBU DAN-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALBULESCU IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALBULESCU TĂNASIE-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALMĂJAN SORIN ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ANDREA VASILE-EMANUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- APETREI IOAN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
Компанії зі спільними керівниками
- CRISTOCENTRIC SRL
Спільний керівник: POPA ION
Întrebări frecvente
Cum verific firma S & F FLORILIN SRL după CUI?
Cauți CUI 18436453. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru S & F FLORILIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru S & F FLORILIN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea S & F FLORILIN SRL, CUI 18436453, nr. Reg. Com. J35/644/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are S & F FLORILIN SRL în 2025?
S & F FLORILIN SRL (CUI 18436453) a avut o marjă de profit net de -48,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).