Повернутися до пошуку

TRAVESIA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TRAVESIA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Nazna, comuna Sâncraiu de Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 14.096.249 lei și un profit net de 548.414 lei cu 21 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18345231 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #406CAEN 4941 #966

Загальна інформація

НазваTRAVESIA SRL
CUI18345231
Реєстраційний №J2006000162269
АдресаStr. GRÎULUI, 12, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4941
Дата реєстрації03/02/2006
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MANCUSO ANTONINOadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

14,1 млн RON

vs 14,7 млн RON

≈ 2,8 млн €

Profit net (2025)

548 тис. RON

vs 350 тис. RON

≈ 109 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,3 млн RON

vs 3,75 млн RON

≈ 853 тис. €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
14 096 249
≈ 2,8 млн €
548 414
≈ 109 тис. €
21
2024
14 695 876
≈ 2,95 млн €
349 515
≈ 70,3 тис. €
20
2023
14 640 442
≈ 2,96 млн €
167 499
≈ 33,9 тис. €
20
2022
13 925 567
≈ 2,82 млн €
55 912
≈ 11,3 тис. €
20
2021
12 313 600
≈ 2,5 млн €
509 891
≈ 104 тис. €
22
2020
9 640 610
≈ 1,99 млн €
421 125
≈ 87,1 тис. €
20
2019
10 730 914
≈ 2,26 млн €
111 982
≈ 23,6 тис. €
7
2018
10 111 370
≈ 2,17 млн €
423 180
≈ 90,9 тис. €
17
2017
8 806 910
≈ 1,93 млн €
123 412
≈ 27 тис. €
17
2016
9 274 610
≈ 2,07 млн €
308 684
≈ 68,7 тис. €
16
2015
9 444 125
≈ 2,12 млн €
481 563
≈ 108 тис. €
16
2014
7 405 733
≈ 1,67 млн €
70 392
≈ 15,8 тис. €
15
2013
6 124 114
≈ 1,39 млн €
127 211
≈ 28,8 тис. €
15
2012
5 018 315
≈ 1,13 млн €
172 488
≈ 38,7 тис. €
13

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

3,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

12,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,13

Оборотність активів

1,9

Виторг на співробітника

671 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-02-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRAVESIA SRL după CUI?

Cauți CUI 18345231. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRAVESIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRAVESIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRAVESIA SRL, CUI 18345231, nr. Reg. Com. J2006000162269, sediu Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRAVESIA SRL în 2025?

TRAVESIA SRL (CUI 18345231) a avut o marjă de profit net de 3,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).