Рейтинг 2024: Timiș #2826CAEN 6820 #913
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
3,07 млн RON
≈ 617 тис. €
Profit net (2024)
898 тис. RON
≈ 180 тис. €
Capitaluri proprii (2024)
1,81 млн RON
≈ 363 тис. €
Angajați (2024)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 071 621 ≈ 617 тис. € | 897 816 ≈ 180 тис. € | 10 | ||||
| 2023 | 4 455 762 ≈ 901 тис. € | 2 141 978 ≈ 433 тис. € | 9 | ||||
| 2022 | 3 009 446 ≈ 610 тис. € | 1 176 408 ≈ 239 тис. € | 6 | ||||
| 2021 | 2 344 978 ≈ 477 тис. € | 1 151 546 ≈ 234 тис. € | 7 | ||||
| 2020 | 1 406 012 ≈ 291 тис. € | 106 137 ≈ 21,9 тис. € | 11 | ||||
| 2019 | 669 475 ≈ 141 тис. € | -897 737 ≈ -189 тис. € | 13 | ||||
| 2018 | 1 127 620 ≈ 242 тис. € | 1 592 564 ≈ 342 тис. € | 5 | ||||
| 2017 | 1 455 146 ≈ 319 тис. € | 423 906 ≈ 92,8 тис. € | 5 | ||||
| 2016 | 1 293 107 ≈ 288 тис. € | 324 426 ≈ 72,2 тис. € | 3 | ||||
| 2015 | 1 290 231 ≈ 290 тис. € | 367 336 ≈ 82,6 тис. € | 2 | ||||
| 2014 | 1 417 012 ≈ 319 тис. € | 220 725 ≈ 49,7 тис. € | 1 | ||||
| 2013 | 1 262 858 ≈ 286 тис. € | 216 945 ≈ 49,1 тис. € | 1 | ||||
| 2012 | 762 933 ≈ 171 тис. € | 257 043 ≈ 57,7 тис. € | 1 | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2024
Чиста рентабельність
29,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
49,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,35
Оборотність активів
0,53
Виторг на співробітника
307 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- JABRI COMPANY SRL
Спільний керівник: NENADOV DRAGOSLAV
- SIMAL RENT ENTERTAINMENT SRL S.R.L.
Спільний керівник: PETROVICI BOGDAN
- LAS VEGAS SHOW SRL
Спільний керівник: PETROVICI BOGDAN
- LORD COMPANY SRL
Спільний керівник: NENADOV DRAGOSLAV
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-02-06 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma B & N COMPANY SRL după CUI?
Cauți CUI 18339558. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B & N COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru B & N COMPANY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea B & N COMPANY SRL, CUI 18339558, nr. Reg. Com. J2006000291352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are B & N COMPANY SRL în 2024?
B & N COMPANY SRL (CUI 18339558) a avut o marjă de profit net de 29,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).