Повернутися до пошуку

VECAR OM EST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VECAR OM EST SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 17.721.354 lei și un profit net de 967.260 lei cu 34 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18336896 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Timiș #680CAEN 3312 #18

Загальна інформація

НазваVECAR OM EST SRL
CUI18336896
Реєстраційний №J35/1669/2009
АдресаŞAGULUI, 171, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN3312
Авторизовані коди CAEN2822331233204520453146624669682071207739
Дата реєстрації17/09/2009
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
VETTOREL MARCOadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,7 млн RON

vs 17,5 млн RON

≈ 3,52 млн €

Profit net (2025)

967 тис. RON

vs 335 тис. RON

≈ 192 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

16,3 млн RON

vs 15,3 млн RON

≈ 3,23 млн €

Angajați (2025)

34
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 721 354
≈ 3,52 млн €
967 260
≈ 192 тис. €
34
2024
17 477 755
≈ 3,51 млн €
334 738
≈ 67,3 тис. €
40
2023
22 191 473
≈ 4,49 млн €
1 879 724
≈ 380 тис. €
48
2022
25 296 107
≈ 5,13 млн €
3 567 659
≈ 723 тис. €
50
2021
21 675 741
≈ 4,41 млн €
1 619 791
≈ 329 тис. €
49
2020
18 943 643
≈ 3,92 млн €
1 147 899
≈ 237 тис. €
47
2019
18 329 253
≈ 3,86 млн €
121 854
≈ 25,7 тис. €
48
2018
16 078 686
≈ 3,46 млн €
493 126
≈ 106 тис. €
49
2017
14 369 567
≈ 3,15 млн €
830 344
≈ 182 тис. €
46
2016
12 954 902
≈ 2,88 млн €
1 098 852
≈ 245 тис. €
43
2015
13 367 885
≈ 3,01 млн €
792 182
≈ 178 тис. €
41
2014
11 943 535
≈ 2,69 млн €
1 302 389
≈ 293 тис. €
43
2013
12 716 437
≈ 2,88 млн €
692 757
≈ 157 тис. €
40
2012
10 533 451
≈ 2,36 млн €
303 502
≈ 68,1 тис. €
37

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

5,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

5,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,88

Оборотність активів

0,85

Виторг на співробітника

521 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-02-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VECAR OM EST SRL după CUI?

Cauți CUI 18336896. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VECAR OM EST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VECAR OM EST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VECAR OM EST SRL, CUI 18336896, nr. Reg. Com. J35/1669/2009, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VECAR OM EST SRL în 2025?

VECAR OM EST SRL (CUI 18336896) a avut o marjă de profit net de 5,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).