Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LARIS SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este cuprinsă în codul CAEN 6810 pentru cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18321810 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #8343CAEN 6810 #371

Загальна інформація

НазваLARIS SRL
CUI18321810
Реєстраційний №J2006000194354
АдресаWOLFGANG IOHANN GOETHE, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN68116820
Дата реєстрації26/01/2006
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

685 тис. RON

vs 634 тис. RON

≈ 136 тис. €

Profit net (2025)

195 тис. RON

vs 211 тис. RON

≈ 38,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

-1,54 млн RON

vs -1,74 млн RON

≈ -306 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
684 626
≈ 136 тис. €
194 505
≈ 38,6 тис. €
1
2024
634 246
≈ 127 тис. €
211 230
≈ 42,5 тис. €
1
2023
633 783
≈ 128 тис. €
155 610
≈ 31,5 тис. €
1
2022
683 674
≈ 139 тис. €
192 662
≈ 39,1 тис. €
1
2021
632 804
≈ 129 тис. €
75 650
≈ 15,4 тис. €
1
2020
610 749
≈ 126 тис. €
201 427
≈ 41,6 тис. €
1
2019
644 938
≈ 136 тис. €
303 245
≈ 63,9 тис. €
1
2018
543 608
≈ 117 тис. €
132 506
≈ 28,5 тис. €
1
2017
631 998
≈ 138 тис. €
284 278
≈ 62,2 тис. €
2
2016
515 504
≈ 115 тис. €
224 816
≈ 50,1 тис. €
1
2015
735 691
≈ 166 тис. €
120 747
≈ 27,2 тис. €
1
2014
488 566
≈ 110 тис. €
2 389
≈ 538 €
1
2013
249 500
≈ 56,5 тис. €
-216 227
≈ -48,9 тис. €
1
2012
0
≈ 0 €
-527 579
≈ -118 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

28,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,05

Оборотність активів

0,13

Виторг на співробітника

685 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-02-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARIS SRL după CUI?

Cauți CUI 18321810. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARIS SRL, CUI 18321810, nr. Reg. Com. J2006000194354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARIS SRL în 2025?

LARIS SRL (CUI 18321810) a avut o marjă de profit net de 28,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).