Повернутися до пошуку

TARGET MANAGEMENT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TARGET MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în București Sectorul 2. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18315664 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #54118CAEN 7020 #1601

Загальна інформація

НазваTARGET MANAGEMENT SRL
CUI18315664
Реєстраційний №J2006001080405
АдресаVasile Lascăr, 42-44, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Основний код CAEN7020
Авторизовані коди CAEN7311732073307990829996409699
Дата реєстрації26/01/2006
Фіскальний органAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,22 млн RON

vs 534 тис. RON

≈ 242 тис. €

Profit net (2025)

607 тис. RON

vs 110 тис. RON

≈ 120 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,59 млн RON

vs 1,84 млн RON

≈ 316 тис. €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 221 633
≈ 242 тис. €
606 933
≈ 120 тис. €
2
2024
533 823
≈ 107 тис. €
109 907
≈ 22,1 тис. €
2
2023
318 456
≈ 64,4 тис. €
-57 258
≈ -11,6 тис. €
2
2021
481 852
≈ 97,9 тис. €
295 457
≈ 60 тис. €
2
2020
63 277
≈ 13,1 тис. €
-58 970
≈ -12,2 тис. €
2
2019
1 046 952
≈ 221 тис. €
913 211
≈ 192 тис. €
2
2018
598 728
≈ 129 тис. €
461 633
≈ 99,2 тис. €
2
2017
758 769
≈ 166 тис. €
407 116
≈ 89,1 тис. €
2
2016
751 537
≈ 167 тис. €
387 698
≈ 86,3 тис. €
2
2015
727 080
≈ 164 тис. €
404 789
≈ 91,1 тис. €
2
2014
979 586
≈ 220 тис. €
560 103
≈ 126 тис. €
2
2013
758 353
≈ 172 тис. €
427 889
≈ 96,8 тис. €
3
2012
575 028
≈ 129 тис. €
289 339
≈ 64,9 тис. €
3
2022За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

158,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

38,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,7

Оборотність активів

0,19

Виторг на співробітника

191 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2026-03-24—
2007-08-012026-02-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TARGET MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 18315664. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TARGET MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TARGET MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TARGET MANAGEMENT SRL, CUI 18315664, nr. Reg. Com. J2006001080405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TARGET MANAGEMENT SRL în 2025?

TARGET MANAGEMENT SRL (CUI 18315664) a avut o marjă de profit net de 158,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).