Повернутися до пошуку

CERTSIGN SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CERTSIGN SA este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 117.300.261 lei și un număr de 289 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18288250 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: București #1063CAEN 6209 #2

Загальна інформація

НазваCERTSIGN SA
CUI18288250
Реєстраційний №J2006000484402
АдресаOLTENIŢEI, 107A, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Основний код CAEN6290
Дата реєстрації17/01/2006
Фіскальний органDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TIU MANAGEMENT SRLadministrator
EMIL ENACHEadministrator
FLOAREA ADRIANadministrator
TUDOR RĂDULESCUadministrator
BURDUN CONSTANTINadministrator
IACOB MIHAELA - OLIVIAreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

117 млн RON

vs 111 млн RON

≈ 23,3 млн €

Profit net (2025)

15,6 млн RON

vs 15,7 млн RON

≈ 3,1 млн €

Capitaluri proprii (2025)

25,4 млн RON

vs 18,3 млн RON

≈ 5,04 млн €

Angajați (2025)

289
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
117 300 261
≈ 23,3 млн €
15 596 653
≈ 3,1 млн €
289
2024
110 560 732
≈ 22,2 млн €
15 720 534
≈ 3,16 млн €
274
2023
102 344 752
≈ 20,7 млн €
13 169 798
≈ 2,66 млн €
292
2022
76 470 322
≈ 15,5 млн €
6 383 762
≈ 1,29 млн €
278
2021
67 352 044
≈ 13,7 млн €
5 297 537
≈ 1,08 млн €
257
2020
61 560 546
≈ 12,7 млн €
4 123 030
≈ 852 тис. €
241
2019
58 132 604
≈ 12,3 млн €
2 828 871
≈ 596 тис. €
231
2018
50 026 127
≈ 10,8 млн €
1 566 433
≈ 337 тис. €
211
2017
40 027 890
≈ 8,76 млн €
859 535
≈ 188 тис. €
178
2016
38 505 443
≈ 8,57 млн €
1 332 803
≈ 297 тис. €
140
2015
39 349 006
≈ 8,85 млн €
5 355 943
≈ 1,2 млн €
162
2014
27 490 857
≈ 6,19 млн €
1 002 416
≈ 226 тис. €
132
2013
27 456 844
≈ 6,21 млн €
1 216 481
≈ 275 тис. €
120
2012
26 645 753
≈ 5,98 млн €
1 771 264
≈ 398 тис. €
100

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

61,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,57

Оборотність активів

1,31

Виторг на співробітника

406 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-01-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CERTSIGN SA după CUI?

Cauți CUI 18288250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CERTSIGN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CERTSIGN SA?

Datele de facturare sunt denumirea CERTSIGN SA, CUI 18288250, nr. Reg. Com. J2006000484402, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CERTSIGN SA în 2025?

CERTSIGN SA (CUI 18288250) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).