Повернутися до пошуку

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 285.583.694 lei și un profit net de 22.478.340 lei cu 851 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 18165761 · Фінансове здоров'я

Distincții top 108 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 2 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Рейтинг 2025: București #522CAEN 4321 #8

Загальна інформація

НазваUTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.
CUI18165761
Реєстраційний №J2021013457403
АдресаCERNĂUŢI, 27 B, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Основний код CAEN4321
Дата реєстрації05/08/2021
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TIU MANAGEMENT SRLadministrator
PETRESCU RĂZVANadministrator
DIMITRESCU FLORINadministrator
LUPU LILIANAreprezentant administrator persoana juridica

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 млн RON

vs 286 млн RON

≈ 49,5 млн €

Profit net (2025)

7,15 млн RON

vs 22,5 млн RON

≈ 1,42 млн €

Capitaluri proprii (2025)

104 млн RON

vs 101 млн RON

≈ 20,6 млн €

Angajați (2025)

660
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249 292 668
≈ 49,5 млн €
7 152 794
≈ 1,42 млн €
660
2024
285 583 694
≈ 57,4 млн €
22 478 340
≈ 4,52 млн €
851
2023
548 396 637
≈ 111 млн €
76 380 168
≈ 15,4 млн €
853
2022
211 989 404
≈ 43 млн €
8 534 186
≈ 1,73 млн €
791
2021
161 945 834
≈ 32,9 млн €
2 959 124
≈ 601 тис. €
706
2017
8 831 223
≈ 1,93 млн €
668 909
≈ 146 тис. €
39
2016
9 860 417
≈ 2,2 млн €
1 189 153
≈ 265 тис. €
11
2015
19 720 292
≈ 4,44 млн €
2 184 701
≈ 491 тис. €
9
2014
26 597 888
≈ 5,98 млн €
1 908 991
≈ 430 тис. €
—
2013
28 609 674
≈ 6,47 млн €
2 743 915
≈ 621 тис. €
15
2012
26 323 982
≈ 5,91 млн €
2 569 693
≈ 577 тис. €
14

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 7 червня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,15

Оборотність активів

0,8

Виторг на співробітника

378 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-11-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. după CUI?

Cauți CUI 18165761. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A., CUI 18165761, nr. Reg. Com. J2021013457403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. în 2025?

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).