Повернутися до пошуку

PROSOFT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PROSOFT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Vâlcea. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 878.060 lei și profitul net de 240.147 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17958149 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: CAEN 6202 #431

Загальна інформація

НазваPROSOFT SRL
CUI17958149
Реєстраційний №J2005000888386
АдресаStr. Alexandru Ioan Cuza, 233, Vâlcea, ***localitatea negasita***
Основний код CAEN6220
Дата реєстрації15/09/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
COSTAN GABRIELAadministrator
ŞCHIOPU MIRCEAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

878 тис. RON

vs 955 тис. RON

≈ 174 тис. €

Profit net (2025)

240 тис. RON

vs 197 тис. RON

≈ 47,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

608 тис. RON

vs 672 тис. RON

≈ 121 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
878 060
≈ 174 тис. €
240 147
≈ 47,7 тис. €
3
2024
955 124
≈ 192 тис. €
196 608
≈ 39,5 тис. €
3
2023
703 827
≈ 142 тис. €
237 184
≈ 47,9 тис. €
3
2022
394 705
≈ 80 тис. €
16 808
≈ 3,41 тис. €
3
2021
460 945
≈ 93,7 тис. €
105 977
≈ 21,5 тис. €
3
2020
505 713
≈ 105 тис. €
177 291
≈ 36,7 тис. €
3
2019
605 443
≈ 128 тис. €
104 232
≈ 22 тис. €
3
2018
308 090
≈ 66,2 тис. €
16 426
≈ 3,53 тис. €
3
2017
277 828
≈ 60,8 тис. €
5 543
≈ 1,21 тис. €
3
2016
392 520
≈ 87,4 тис. €
28 554
≈ 6,36 тис. €
3
2015
262 494
≈ 59,1 тис. €
24 552
≈ 5,52 тис. €
3
2014
249 093
≈ 56 тис. €
23 688
≈ 5,33 тис. €
5
2013
219 060
≈ 49,6 тис. €
23 444
≈ 5,31 тис. €
5
2012
265 128
≈ 59,5 тис. €
10 302
≈ 2,31 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

39,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,82

Оборотність активів

0,99

Виторг на співробітника

293 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-09-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROSOFT SRL după CUI?

Cauți CUI 17958149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROSOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROSOFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROSOFT SRL, CUI 17958149, nr. Reg. Com. J2005000888386, sediu Vâlcea, ***localitatea negasita***.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROSOFT SRL în 2025?

PROSOFT SRL (CUI 17958149) a avut o marjă de profit net de 27,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).