Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CUI: 17931933 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2024: Hunedoara #976CAEN 3312 #116

Загальна інформація

НазваSAVIS SRL
CUI17931933
Реєстраційний №J2005001400208
АдресаStr. MATEI CORVIN, 53, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN3312
Авторизовані коди CAEN33124941494255205590
Дата реєстрації05/09/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SAV VOICAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

2,41 млн RON

vs 1,63 млн RON

≈ 485 тис. €

Profit net (2024)

170 тис. RON

vs 58,6 тис. RON

≈ 34,1 тис. €

Capitaluri proprii (2024)

1,31 млн RON

vs 1,14 млн RON

≈ 264 тис. €

Angajați (2024)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
2 412 724
≈ 485 тис. €
169 770
≈ 34,1 тис. €
—
2023
1 625 412
≈ 329 тис. €
58 569
≈ 11,8 тис. €
1
2022
1 640 634
≈ 333 тис. €
206 371
≈ 41,8 тис. €
15
2020
1 020 124
≈ 211 тис. €
73 801
≈ 15,3 тис. €
14
2019
1 004 528
≈ 212 тис. €
177 715
≈ 37,5 тис. €
14
2018
740 173
≈ 159 тис. €
188 127
≈ 40,4 тис. €
14
2017
625 966
≈ 137 тис. €
124 947
≈ 27,4 тис. €
14
2016
569 610
≈ 127 тис. €
65 424
≈ 14,6 тис. €
15
2015
454 769
≈ 102 тис. €
30 197
≈ 6,79 тис. €
14
2014
532 394
≈ 120 тис. €
65 842
≈ 14,8 тис. €
14
2013
653 713
≈ 148 тис. €
122 143
≈ 27,6 тис. €
17
2012
595 962
≈ 134 тис. €
53 520
≈ 12 тис. €
17
2025За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).
2021За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2024

Чиста рентабельність

7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

12,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,06

Оборотність активів

1,42

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVIS SRL după CUI?

Cauți CUI 17931933. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVIS SRL, CUI 17931933, nr. Reg. Com. J2005001400208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVIS SRL în 2024?

SAVIS SRL (CUI 17931933) a avut o marjă de profit net de 7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).