Повернутися до пошуку

MAVI STAR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MAVI STAR SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 300.353 lei și profitul net a fost de 222.835 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17885250 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #14232CAEN 4619 #3029

Загальна інформація

НазваMAVI STAR SRL
CUI17885250
Реєстраційний №J35/2721/2005
АдресаStr. PETRE OLARU, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4618
Авторизовані коди CAEN77117739
Дата реєстрації19/08/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MOT GHEORGHEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 тис. RON

vs 273 тис. RON

≈ 59,6 тис. €

Profit net (2025)

223 тис. RON

vs 198 тис. RON

≈ 44,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

223 тис. RON

vs 198 тис. RON

≈ 44,3 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300 353
≈ 59,6 тис. €
222 835
≈ 44,2 тис. €
1
2024
272 783
≈ 54,8 тис. €
197 798
≈ 39,8 тис. €
1
2023
169 313
≈ 34,2 тис. €
92 813
≈ 18,8 тис. €
1
2022
100 970
≈ 20,5 тис. €
33 379
≈ 6,77 тис. €
1
2021
125 497
≈ 25,5 тис. €
59 619
≈ 12,1 тис. €
1
2020
107 421
≈ 22,2 тис. €
45 387
≈ 9,38 тис. €
1
2019
155 903
≈ 32,9 тис. €
95 182
≈ 20,1 тис. €
1
2018
133 887
≈ 28,8 тис. €
63 523
≈ 13,7 тис. €
1
2017
103 787
≈ 22,7 тис. €
49 255
≈ 10,8 тис. €
1
2016
131 173
≈ 29,2 тис. €
77 528
≈ 17,3 тис. €
1
2015
98 540
≈ 22,2 тис. €
29 304
≈ 6,59 тис. €
1
2014
107 806
≈ 24,3 тис. €
39 675
≈ 8,93 тис. €
1
2013
89 044
≈ 20,2 тис. €
12 169
≈ 2,75 тис. €
1
2012
88 253
≈ 19,8 тис. €
8 313
≈ 1,87 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

74,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,68

Оборотність активів

1,22

Виторг на співробітника

300 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAVI STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 17885250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAVI STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAVI STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAVI STAR SRL, CUI 17885250, nr. Reg. Com. J35/2721/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAVI STAR SRL în 2025?

MAVI STAR SRL (CUI 17885250) a avut o marjă de profit net de 74,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).