Повернутися до пошуку

BELLA VISION SRL

Активна

BELLA VISION SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 180.167 lei și profitul net a fost de 15.761 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17782718 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #5614CAEN 8699 #361

Загальна інформація

НазваBELLA VISION SRL
CUI17782718
Реєстраційний №J2005001166207
АдресаStr. MIHAI EMINESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN8699
Авторизовані коди CAEN477447788699
Дата реєстрації14/07/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
RÂPAŞ MIRABELAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

180 тис. RON

vs 175 тис. RON

≈ 35,8 тис. €

Profit net (2025)

15,8 тис. RON

vs -19,2 тис. RON

≈ 3,13 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

17,1 тис. RON

vs 1,18 тис. RON

≈ 3,39 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
180 167
≈ 35,8 тис. €
15 761
≈ 3,13 тис. €
1
2024
175 150
≈ 35,2 тис. €
-19 163
≈ -3,85 тис. €
1
2023
166 239
≈ 33,6 тис. €
843
≈ 170 €
1
2022
142 064
≈ 28,8 тис. €
-2 091
≈ -424 €
1
2021
140 123
≈ 28,5 тис. €
216
≈ 43,9 €
1
2020
119 750
≈ 24,8 тис. €
3 592
≈ 743 €
1
2019
140 271
≈ 29,6 тис. €
389
≈ 82 €
1
2018
132 804
≈ 28,5 тис. €
40
≈ 8,6 €
1
2017
145 308
≈ 31,8 тис. €
51 676
≈ 11,3 тис. €
1
2016
126 590
≈ 28,2 тис. €
43 231
≈ 9,63 тис. €
1
2015
119 944
≈ 27 тис. €
34 664
≈ 7,8 тис. €
1
2014
75 694
≈ 17 тис. €
-8 159
≈ -1,84 тис. €
1
2013
68 582
≈ 15,5 тис. €
4 833
≈ 1,09 тис. €
1
2012
75 545
≈ 17 тис. €
1 796
≈ 403 €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

92,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,21

Оборотність активів

2,19

Виторг на співробітника

180 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BELLA VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 17782718. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BELLA VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BELLA VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BELLA VISION SRL, CUI 17782718, nr. Reg. Com. J2005001166207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BELLA VISION SRL în 2025?

BELLA VISION SRL (CUI 17782718) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).