Повернутися до пошуку

BLUE LABORATORY SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

BLUE LABORATORY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4669 pentru comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17648997 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #20281CAEN 4669 #814

Загальна інформація

НазваBLUE LABORATORY SRL
CUI17648997
Реєстраційний №J2005001874359
АдресаStr. INDEPENDENTEI, 22, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4664
Дата реєстрації02/06/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ALBU ZELIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

147 тис. RON

vs 204 тис. RON

≈ 29,2 тис. €

Profit net (2025)

4,03 тис. RON

vs 8,16 тис. RON

≈ 800 €

Capitaluri proprii (2025)

638 тис. RON

vs 634 тис. RON

≈ 127 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
147 129
≈ 29,2 тис. €
4 029
≈ 800 €
1
2024
203 872
≈ 41 тис. €
8 161
≈ 1,64 тис. €
1
2023
506 549
≈ 102 тис. €
115 352
≈ 23,3 тис. €
1
2022
203 434
≈ 41,3 тис. €
902
≈ 183 €
1
2021
190 998
≈ 38,8 тис. €
5 051
≈ 1,03 тис. €
2
2020
422 987
≈ 87,4 тис. €
68 028
≈ 14,1 тис. €
0
2019
401 353
≈ 84,6 тис. €
78 730
≈ 16,6 тис. €
1
2018
124 571
≈ 26,8 тис. €
-21 795
≈ -4,68 тис. €
2
2017
256 496
≈ 56,1 тис. €
20 349
≈ 4,45 тис. €
2
2016
392 467
≈ 87,4 тис. €
42 147
≈ 9,39 тис. €
3
2015
197 452
≈ 44,4 тис. €
21 358
≈ 4,8 тис. €
2
2014
143 602
≈ 32,3 тис. €
20 078
≈ 4,52 тис. €
2
2013
678 573
≈ 154 тис. €
221 270
≈ 50,1 тис. €
2
2012
434 701
≈ 97,6 тис. €
47 452
≈ 10,6 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

0,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,96

Оборотність активів

0,18

Виторг на співробітника

147 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-06-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BLUE LABORATORY SRL după CUI?

Cauți CUI 17648997. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BLUE LABORATORY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BLUE LABORATORY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BLUE LABORATORY SRL, CUI 17648997, nr. Reg. Com. J2005001874359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BLUE LABORATORY SRL în 2025?

BLUE LABORATORY SRL (CUI 17648997) a avut o marjă de profit net de 2,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).