Повернутися до пошуку

REVACONS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

REVACONS SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, județul Mureş. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul încălțămintei și articolelor din piele conform codului CAEN 4772.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17628647 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #3474CAEN 4772 #148

Загальна інформація

НазваREVACONS SRL
CUI17628647
Реєстраційний №J2005000969263
АдресаBUJORULUI, 14, Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4772
Авторизовані коди CAEN421146124772
Дата реєстрації26/05/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
HURUBĂ CONSTANTINAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,01 млн RON

vs 837 тис. RON

≈ 200 тис. €

Profit net (2025)

146 тис. RON

vs 86,6 тис. RON

≈ 28,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

425 тис. RON

vs 279 тис. RON

≈ 84,4 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 009 777
≈ 200 тис. €
145 746
≈ 28,9 тис. €
1
2024
837 202
≈ 168 тис. €
86 592
≈ 17,4 тис. €
1
2023
505 592
≈ 102 тис. €
68 870
≈ 13,9 тис. €
1
2022
393 443
≈ 79,8 тис. €
118 103
≈ 23,9 тис. €
0
2021
255 729
≈ 52 тис. €
46 679
≈ 9,49 тис. €
0
2020
154 507
≈ 31,9 тис. €
-2 297
≈ -475 €
—
2019
191 079
≈ 40,3 тис. €
129 716
≈ 27,3 тис. €
1
2018
161 859
≈ 34,8 тис. €
-138 136
≈ -29,7 тис. €
1
2017
176 966
≈ 38,7 тис. €
11 604
≈ 2,54 тис. €
1
2016
156 920
≈ 34,9 тис. €
6 548
≈ 1,46 тис. €
1
2015
143 169
≈ 32,2 тис. €
13 710
≈ 3,08 тис. €
1
2014
100 623
≈ 22,6 тис. €
-2 710
≈ -610 €
1
2013
0
≈ 0 €
-200
≈ -45,3 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

14,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

34,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,94

Оборотність активів

1,26

Виторг на співробітника

1,01 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-02-18—
2005-06-022009-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma REVACONS SRL după CUI?

Cauți CUI 17628647. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REVACONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REVACONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea REVACONS SRL, CUI 17628647, nr. Reg. Com. J2005000969263, sediu Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REVACONS SRL în 2025?

REVACONS SRL (CUI 17628647) a avut o marjă de profit net de 14,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).