Повернутися до пошуку

UNIFAST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

UNIFAST SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în orașul Teiuș, județul Alba. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.986.170 lei și un profit net de 607.368 lei cu 21 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1753872 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Alba #1397CAEN 8121 #213

Загальна інформація

НазваUNIFAST SRL
CUI1753872
Реєстраційний №J1992000734010
АдресаCLOŞCA, 2, Oraş Teiuş, Alba
Основний код CAEN8121
Дата реєстрації27/05/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,97 млн RON

vs 1,99 млн RON

≈ 391 тис. €

Profit net (2025)

226 тис. RON

vs 607 тис. RON

≈ 44,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

339 тис. RON

vs 720 тис. RON

≈ 67,3 тис. €

Angajați (2025)

18
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 970 986
≈ 391 тис. €
226 392
≈ 44,9 тис. €
18
2024
1 986 170
≈ 399 тис. €
607 368
≈ 122 тис. €
21
2023
1 854 933
≈ 375 тис. €
553 384
≈ 112 тис. €
22
2022
1 711 669
≈ 347 тис. €
549 689
≈ 111 тис. €
22
2021
1 619 866
≈ 329 тис. €
624 166
≈ 127 тис. €
25
2020
1 562 926
≈ 323 тис. €
213 962
≈ 44,2 тис. €
25
2019
1 476 771
≈ 311 тис. €
391 996
≈ 82,6 тис. €
28
2018
1 426 036
≈ 306 тис. €
401 525
≈ 86,3 тис. €
28
2017
1 059 585
≈ 232 тис. €
309 724
≈ 67,8 тис. €
31
2016
848 368
≈ 189 тис. €
115 532
≈ 25,7 тис. €
31
2015
673 706
≈ 152 тис. €
120 846
≈ 27,2 тис. €
31
2014
521 433
≈ 117 тис. €
15 088
≈ 3,39 тис. €
26
2013
639 391
≈ 145 тис. €
41 334
≈ 9,35 тис. €
37
2012
614 627
≈ 138 тис. €
1 610
≈ 361 €
33

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

66,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,84

Оборотність активів

2,77

Виторг на співробітника

109 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1995-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNIFAST SRL după CUI?

Cauți CUI 1753872. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNIFAST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNIFAST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UNIFAST SRL, CUI 1753872, nr. Reg. Com. J1992000734010, sediu Oraş Teiuş, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNIFAST SRL în 2025?

UNIFAST SRL (CUI 1753872) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).