Повернутися до пошуку

CATA'S FORAGE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CATA'S FORAGE SRL este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în satul Sânandrei, județul Timiș. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul florilor, plantelor, semințelor, animalelor de companie și a hranei pentru acestea.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17452973 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #4550CAEN 4776 #201

Загальна інформація

НазваCATA'S FORAGE SRL
CUI17452973
Реєстраційний №J2005001175353
АдресаPrimăverii, 70, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
Основний код CAEN4776
Дата реєстрації06/04/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,69 млн RON

vs 1,54 млн RON

≈ 335 тис. €

Profit net (2025)

185 тис. RON

vs 163 тис. RON

≈ 36,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

744 тис. RON

vs 559 тис. RON

≈ 148 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 687 816
≈ 335 тис. €
184 879
≈ 36,7 тис. €
4
2024
1 536 805
≈ 309 тис. €
163 234
≈ 32,8 тис. €
3
2023
1 394 754
≈ 282 тис. €
122 710
≈ 24,8 тис. €
3
2022
1 360 648
≈ 276 тис. €
44 706
≈ 9,07 тис. €
3
2021
1 197 181
≈ 243 тис. €
78 502
≈ 16 тис. €
3
2020
1 188 847
≈ 246 тис. €
68 479
≈ 14,2 тис. €
4
2019
889 816
≈ 188 тис. €
2 612
≈ 550 €
4
2018
816 190
≈ 175 тис. €
2 298
≈ 494 €
4
2017
821 440
≈ 180 тис. €
1 600
≈ 350 €
4
2016
627 071
≈ 140 тис. €
10 454
≈ 2,33 тис. €
4
2015
702 067
≈ 158 тис. €
22 108
≈ 4,97 тис. €
7
2014
560 357
≈ 126 тис. €
1 245
≈ 280 €
6
2013
560 832
≈ 127 тис. €
12 939
≈ 2,93 тис. €
6
2012
448 606
≈ 101 тис. €
12 046
≈ 2,7 тис. €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

24,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,26

Оборотність активів

1,08

Виторг на співробітника

422 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-04-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CATA'S FORAGE SRL după CUI?

Cauți CUI 17452973. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CATA'S FORAGE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CATA'S FORAGE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CATA'S FORAGE SRL, CUI 17452973, nr. Reg. Com. J2005001175353, sediu Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CATA'S FORAGE SRL în 2025?

CATA'S FORAGE SRL (CUI 17452973) a avut o marjă de profit net de 11% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).