Повернутися до пошуку

H ELLE RESOURCES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

H ELLE RESOURCES SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17411426 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #20995CAEN 7490 #2020

Загальна інформація

НазваH ELLE RESOURCES SRL
CUI17411426
Реєстраційний №J2005001053358
АдресаCalea SAGULUI, 140, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7499
Авторизовані коди CAEN582962016202620963116810702170227820783082998560
Дата реєстрації28/03/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
COROIU ELENAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

134 тис. RON

vs 162 тис. RON

≈ 26,6 тис. €

Profit net (2025)

-34,6 тис. RON

vs 8,87 тис. RON

≈ -6,86 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

72,4 тис. RON

vs 107 тис. RON

≈ 14,4 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
133 811
≈ 26,6 тис. €
-34 582
≈ -6,86 тис. €
1
2024
162 325
≈ 32,6 тис. €
8 869
≈ 1,78 тис. €
1
2023
122 548
≈ 24,8 тис. €
11 125
≈ 2,25 тис. €
2
2022
124 106
≈ 25,2 тис. €
34 103
≈ 6,92 тис. €
2
2021
122 168
≈ 24,8 тис. €
20 487
≈ 4,16 тис. €
2
2020
128 045
≈ 26,5 тис. €
56 016
≈ 11,6 тис. €
2
2019
59 851
≈ 12,6 тис. €
-5 660
≈ -1,19 тис. €
2
2018
100 962
≈ 21,7 тис. €
28 928
≈ 6,22 тис. €
2
2017
61 497
≈ 13,5 тис. €
-4 715
≈ -1,03 тис. €
2
2016
54 946
≈ 12,2 тис. €
2 434
≈ 542 €
2
2015
52 493
≈ 11,8 тис. €
5 106
≈ 1,15 тис. €
2
2014
54 531
≈ 12,3 тис. €
-1 582
≈ -356 €
2
2013
54 939
≈ 12,4 тис. €
-7 531
≈ -1,7 тис. €
2
2012
66 702
≈ 15 тис. €
15 194
≈ 3,41 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-25,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-47,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,84

Оборотність активів

0,8

Виторг на співробітника

134 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2006-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma H ELLE RESOURCES SRL după CUI?

Cauți CUI 17411426. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru H ELLE RESOURCES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru H ELLE RESOURCES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea H ELLE RESOURCES SRL, CUI 17411426, nr. Reg. Com. J2005001053358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are H ELLE RESOURCES SRL în 2025?

H ELLE RESOURCES SRL (CUI 17411426) a avut o marjă de profit net de -25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).