Повернутися до пошуку

TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A. este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Cristian, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 594.645.669 lei și un profit net de 25.770.385 lei cu 162 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17379570 · Фінансове здоров'я

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #576Brașov #15CAEN 1920 #3

Загальна інформація

НазваTOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A.
CUI17379570
Реєстраційний №J2005000721089
АдресаStr. Stejarilor, 2, Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov
Основний код CAEN1920
Дата реєстрації18/03/2005
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

506 млн RON

vs 595 млн RON

≈ 100 млн €

Profit net (2025)

28 млн RON

vs 25,8 млн RON

≈ 5,56 млн €

Capitaluri proprii (2025)

68,5 млн RON

vs 66,3 млн RON

≈ 13,6 млн €

Angajați (2025)

158
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
505 615 444
≈ 100 млн €
27 997 778
≈ 5,56 млн €
158
2024
594 645 669
≈ 120 млн €
25 770 385
≈ 5,18 млн €
162
2023
589 387 057
≈ 119 млн €
20 608 110
≈ 4,17 млн €
160
2022
596 904 830
≈ 121 млн €
17 181 355
≈ 3,48 млн €
174
2021
507 889 879
≈ 103 млн €
30 424 244
≈ 6,18 млн €
166
2020
451 273 062
≈ 93,3 млн €
30 815 362
≈ 6,37 млн €
157
2019
471 466 154
≈ 99,4 млн €
25 332 145
≈ 5,34 млн €
145
2018
454 849 532
≈ 97,7 млн €
14 520 828
≈ 3,12 млн €
118
2017
344 031 233
≈ 75,3 млн €
15 219 621
≈ 3,33 млн €
110
2016
302 813 380
≈ 67,4 млн €
12 314 938
≈ 2,74 млн €
118
2015
265 338 299
≈ 59,7 млн €
6 210 464
≈ 1,4 млн €
119
2014
272 714 588
≈ 61,4 млн €
1 537 603
≈ 346 тис. €
100
2013
215 612 374
≈ 48,8 млн €
-8 893 931
≈ -2,01 млн €
95
2012
191 454 328
≈ 43 млн €
-1 365 237
≈ -306 тис. €
92

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

5,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

40,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,23

Оборотність активів

2,76

Виторг на співробітника

3,2 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-03-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A. după CUI?

Cauți CUI 17379570. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A., CUI 17379570, nr. Reg. Com. J2005000721089, sediu Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A. în 2025?

TOTALENERGIES MARKETING ROMANIA S.A. (CUI 17379570) a avut o marjă de profit net de 5,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).