Повернутися до пошуку

VALCOM TRANS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VALCOM TRANS SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, județul Mureș. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 270.125 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17332896 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #8042CAEN 4941 #21354

Загальна інформація

НазваVALCOM TRANS SRL
CUI17332896
Реєстраційний №J2005000469268
АдресаStr. PRINCIPALA, 51/A, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN462146754941
Дата реєстрації09.03.2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TEBAN VALERadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

270 тис. RON

vs 335 тис. RON

≈ 53,6 тис. €

Profit net (2025)

33,8 тис. RON

vs 20,6 тис. RON

≈ 6,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

469 тис. RON

vs 440 тис. RON

≈ 93 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
270 125
≈ 53,6 тис. €
33 771
≈ 6,7 тис. €
1
2024
335 445
≈ 67,4 тис. €
20 643
≈ 4,15 тис. €
1
2023
416 004
≈ 84,1 тис. €
9 422
≈ 1,9 тис. €
1
2022
515 533
≈ 105 тис. €
47 836
≈ 9,7 тис. €
2
2021
835 129
≈ 170 тис. €
67 976
≈ 13,8 тис. €
2
2020
1 327 626
≈ 274 тис. €
156 628
≈ 32,4 тис. €
3
2019
998 241
≈ 210 тис. €
81 234
≈ 17,1 тис. €
3
2018
914 976
≈ 197 тис. €
40 169
≈ 8,63 тис. €
3
2017
1 513 005
≈ 331 тис. €
387 517
≈ 84,8 тис. €
3
2016
1 190 915
≈ 265 тис. €
186 044
≈ 41,4 тис. €
3
2015
963 193
≈ 217 тис. €
143 278
≈ 32,2 тис. €
3
2014
785 722
≈ 177 тис. €
151 815
≈ 34,2 тис. €
3
2013
846 238
≈ 191 тис. €
118 009
≈ 26,7 тис. €
2
2012
469 137
≈ 105 тис. €
16 325
≈ 3,66 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

12,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

7,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

7,34

Оборотність активів

0,51

Виторг на співробітника

270 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-03-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VALCOM TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 17332896. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VALCOM TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VALCOM TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VALCOM TRANS SRL, CUI 17332896, nr. Reg. Com. J2005000469268, sediu Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VALCOM TRANS SRL în 2025?

VALCOM TRANS SRL (CUI 17332896) a avut o marjă de profit net de 12,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).