Повернутися до пошуку

FAST PROIECT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

FAST PROIECT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Valea Lupului, județul Iași. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.593.530 lei și un profit net de 644.169 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17292538 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #3904CAEN 4120 #4140

Загальна інформація

НазваFAST PROIECT SRL
CUI17292538
Реєстраційний №J2005000547221
АдресаBerzei, 6, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi
Основний код CAEN4100
Авторизовані коди CAEN412043124329433243334334433943917112
Дата реєстрації28/02/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,59 млн RON

vs 1,83 млн RON

≈ 316 тис. €

Profit net (2025)

644 тис. RON

vs 597 тис. RON

≈ 128 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,93 млн RON

vs 2,28 млн RON

≈ 581 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 593 530
≈ 316 тис. €
644 169
≈ 128 тис. €
2
2024
1 830 848
≈ 368 тис. €
596 646
≈ 120 тис. €
1
2023
2 046 586
≈ 414 тис. €
942 109
≈ 190 тис. €
2
2022
1 636 556
≈ 332 тис. €
741 145
≈ 150 тис. €
1
2021
—
4 339
≈ 882 €
2
2020
2 900 886
≈ 600 тис. €
935 184
≈ 193 тис. €
2
2019
1 020 075
≈ 215 тис. €
303 448
≈ 63,9 тис. €
3
2018
333 124
≈ 71,6 тис. €
177 581
≈ 38,2 тис. €
4
2017
112 000
≈ 24,5 тис. €
9 332
≈ 2,04 тис. €
4
2016
84 000
≈ 18,7 тис. €
11 053
≈ 2,46 тис. €
2
2015
54 500
≈ 12,3 тис. €
10 669
≈ 2,4 тис. €
2
2014
20 500
≈ 4,61 тис. €
-15 831
≈ -3,56 тис. €
1
2013
22 250
≈ 5,04 тис. €
-17 367
≈ -3,93 тис. €
1
2012
24 000
≈ 5,39 тис. €
-13 714
≈ -3,08 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

40,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

22%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,8

Оборотність активів

0,41

Виторг на співробітника

797 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2018-02-28—
2005-03-072012-04-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAST PROIECT SRL după CUI?

Cauți CUI 17292538. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAST PROIECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAST PROIECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FAST PROIECT SRL, CUI 17292538, nr. Reg. Com. J2005000547221, sediu Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAST PROIECT SRL în 2025?

FAST PROIECT SRL (CUI 17292538) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).