Повернутися до пошуку

SAMANDREI SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SAMANDREI SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în sat Aghireşu-Fabrici, județul Cluj. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având 5 angajați și o cifră de afaceri de 1.075.160 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17195365 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #7705CAEN 4941 #9435

Загальна інформація

НазваSAMANDREI SRL
CUI17195365
Реєстраційний №J2005000325124
Адреса234 A, Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj
Основний код CAEN4941
Дата реєстрації03/02/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SZEKELY STEFANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,08 млн RON

vs 1,59 млн RON

≈ 213 тис. €

Profit net (2025)

129 тис. RON

vs 192 тис. RON

≈ 25,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,49 млн RON

vs 1,36 млн RON

≈ 295 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 075 160
≈ 213 тис. €
128 745
≈ 25,6 тис. €
5
2024
1 587 232
≈ 319 тис. €
192 225
≈ 38,6 тис. €
6
2023
1 496 888
≈ 303 тис. €
143 382
≈ 29 тис. €
7
2022
1 507 250
≈ 306 тис. €
181 501
≈ 36,8 тис. €
6
2021
1 065 692
≈ 217 тис. €
391 129
≈ 79,5 тис. €
6
2020
986 428
≈ 204 тис. €
216 701
≈ 44,8 тис. €
6
2019
1 026 567
≈ 216 тис. €
218 250
≈ 46 тис. €
6
2018
645 317
≈ 139 тис. €
-61 236
≈ -13,2 тис. €
6
2017
524 673
≈ 115 тис. €
-13 490
≈ -2,95 тис. €
4
2016
555 319
≈ 124 тис. €
-91 893
≈ -20,5 тис. €
5
2015
501 340
≈ 113 тис. €
86 657
≈ 19,5 тис. €
4
2014
192 307
≈ 43,3 тис. €
24 337
≈ 5,48 тис. €
3
2013
246 802
≈ 55,9 тис. €
30 471
≈ 6,9 тис. €
4
2012
176 141
≈ 39,5 тис. €
1 819
≈ 408 €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

12%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,66

Оборотність активів

0,65

Виторг на співробітника

215 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2009-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAMANDREI SRL după CUI?

Cauți CUI 17195365. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAMANDREI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAMANDREI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAMANDREI SRL, CUI 17195365, nr. Reg. Com. J2005000325124, sediu Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAMANDREI SRL în 2025?

SAMANDREI SRL (CUI 17195365) a avut o marjă de profit net de 12% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).