Повернутися до пошуку

BRAVO IMPEX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

BRAVO IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Hlincea, comuna Ciurea, județul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.937.380 lei și un profit net de 862.360 lei cu 12 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17181068 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #1181CAEN 4100 #1011

Загальна інформація

НазваBRAVO IMPEX SRL
CUI17181068
Реєстраційний №J2005000232222
АдресаDOI BRAZI, 42, Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації01/02/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,94 млн RON

vs 4,44 млн RON

≈ 1,38 млн €

Profit net (2025)

862 тис. RON

vs 310 тис. RON

≈ 171 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,15 млн RON

vs 1,61 млн RON

≈ 426 тис. €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 937 380
≈ 1,38 млн €
862 360
≈ 171 тис. €
12
2024
4 443 972
≈ 893 тис. €
310 070
≈ 62,3 тис. €
9
2023
5 384 214
≈ 1,09 млн €
538 085
≈ 109 тис. €
9
2022
2 658 689
≈ 539 тис. €
149 751
≈ 30,4 тис. €
7
2021
1 927 727
≈ 392 тис. €
149 145
≈ 30,3 тис. €
7
2020
1 657 223
≈ 343 тис. €
330 005
≈ 68,2 тис. €
10
2019
2 260 435
≈ 476 тис. €
128 370
≈ 27,1 тис. €
14
2018
2 137 868
≈ 459 тис. €
278 879
≈ 59,9 тис. €
7
2017
1 113 690
≈ 244 тис. €
130 984
≈ 28,7 тис. €
5
2016
196 408
≈ 43,7 тис. €
1 914
≈ 426 €
—
2015
145 906
≈ 32,8 тис. €
-12 398
≈ -2,79 тис. €
3
2014
1 010 459
≈ 227 тис. €
16 322
≈ 3,67 тис. €
3
2013
99 492
≈ 22,5 тис. €
3 910
≈ 885 €
1
2012
30 981
≈ 6,95 тис. €
-35 975
≈ -8,07 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

12,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

40,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,54

Оборотність активів

0,62

Виторг на співробітника

578 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BRAVO IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 17181068. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BRAVO IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BRAVO IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BRAVO IMPEX SRL, CUI 17181068, nr. Reg. Com. J2005000232222, sediu Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BRAVO IMPEX SRL în 2025?

BRAVO IMPEX SRL (CUI 17181068) a avut o marjă de profit net de 12,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).