Повернутися до пошуку

PRO-LOGIC SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PRO-LOGIC SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă, având un număr de 3 angajați în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 17044184 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #13163CAEN 6201 #6895

Загальна інформація

НазваPRO-LOGIC SRL
CUI17044184
Реєстраційний №J2004003819359
АдресаStr. ION IONESCU DE LA BRAD, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6210
Авторизовані коди CAEN3120316233305114721072217222723072407250726074147487
Дата реєстрації16/12/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

340 тис. RON

vs 336 тис. RON

≈ 67,4 тис. €

Profit net (2025)

128 тис. RON

vs 134 тис. RON

≈ 25,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

128 тис. RON

vs 134 тис. RON

≈ 25,4 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
339 650
≈ 67,4 тис. €
127 727
≈ 25,4 тис. €
3
2024
336 095
≈ 67,6 тис. €
134 235
≈ 27 тис. €
3
2023
393 395
≈ 79,5 тис. €
160 034
≈ 32,4 тис. €
3
2022
326 414
≈ 66,2 тис. €
126 943
≈ 25,7 тис. €
3
2021
367 860
≈ 74,8 тис. €
152 129
≈ 30,9 тис. €
2
2020
523 772
≈ 108 тис. €
325 333
≈ 67,3 тис. €
2
2019
434 942
≈ 91,7 тис. €
263 019
≈ 55,4 тис. €
2
2018
333 151
≈ 71,6 тис. €
154 695
≈ 33,2 тис. €
2
2017
267 032
≈ 58,5 тис. €
134 998
≈ 29,6 тис. €
2
2016
139 699
≈ 31,1 тис. €
33 374
≈ 7,43 тис. €
2
2015
267 037
≈ 60,1 тис. €
94 643
≈ 21,3 тис. €
2
2014
188 613
≈ 42,4 тис. €
46 041
≈ 10,4 тис. €
2
2013
273 958
≈ 62 тис. €
142 725
≈ 32,3 тис. €
2
2012
187 581
≈ 42,1 тис. €
74 087
≈ 16,6 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

37,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,54

Оборотність активів

0,74

Виторг на співробітника

113 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2005-01-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRO-LOGIC SRL după CUI?

Cauți CUI 17044184. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRO-LOGIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRO-LOGIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRO-LOGIC SRL, CUI 17044184, nr. Reg. Com. J2004003819359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRO-LOGIC SRL în 2025?

PRO-LOGIC SRL (CUI 17044184) a avut o marjă de profit net de 37,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).