Повернутися до пошуку

SFERIS-CONS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SFERIS-CONS SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Măgurele, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 3832 și înregistrează o cifră de afaceri de 1.583.966 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16898545 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Prahova #3400CAEN 3832 #166

Загальна інформація

НазваSFERIS-CONS SRL
CUI16898545
Реєстраційний №J2004002312299
АдресаStr. CIURARI, 590, Sat Măgurele, Comuna Măgurele, Prahova
Основний код CAEN4752
Авторизовані коди CAEN461946844686471247404751475247714772477647784941
Дата реєстрації01.11.2004
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,58 млн RON

vs 1,42 млн RON

≈ 314 тис. €

Profit net (2025)

117 тис. RON

vs 30,1 тис. RON

≈ 23,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

608 тис. RON

vs 491 тис. RON

≈ 121 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 583 966
≈ 314 тис. €
117 062
≈ 23,2 тис. €
1
2024
1 423 692
≈ 286 тис. €
30 112
≈ 6,05 тис. €
1
2023
1 263 400
≈ 255 тис. €
103 601
≈ 20,9 тис. €
1
2022
1 291 342
≈ 262 тис. €
24 917
≈ 5,05 тис. €
2
2021
1 319 641
≈ 268 тис. €
33 710
≈ 6,85 тис. €
2
2020
1 339 842
≈ 277 тис. €
20 516
≈ 4,24 тис. €
1
2019
1 026 360
≈ 216 тис. €
109 707
≈ 23,1 тис. €
1
2018
842 710
≈ 181 тис. €
127 110
≈ 27,3 тис. €
1
2017
600 467
≈ 131 тис. €
92 490
≈ 20,2 тис. €
1
2016
378 910
≈ 84,4 тис. €
63 041
≈ 14 тис. €
1
2015
94 181
≈ 21,2 тис. €
-8 309
≈ -1,87 тис. €
1
2014
13 858
≈ 3,12 тис. €
-44 204
≈ -9,95 тис. €
1
2013
98 524
≈ 22,3 тис. €
-40 669
≈ -9,2 тис. €
2
2012
72 861
≈ 16,4 тис. €
-55 568
≈ -12,5 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

19,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,76

Оборотність активів

1,84

Виторг на співробітника

1,58 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-11-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SFERIS-CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 16898545. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SFERIS-CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SFERIS-CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SFERIS-CONS SRL, CUI 16898545, nr. Reg. Com. J2004002312299, sediu Sat Măgurele, Comuna Măgurele, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SFERIS-CONS SRL în 2025?

SFERIS-CONS SRL (CUI 16898545) a avut o marjă de profit net de 7,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).