Повернутися до пошуку

FANTEX SRL

Активна

FANTEX SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Comuna Sântimbru, județul Alba. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul îmbrăcămintei, înregistrată sub codul CAEN 4771.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16786444 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Alba #5157CAEN 4771 #1904

Загальна інформація

НазваFANTEX SRL
CUI16786444
Реєстраційний №J2004001003015
АдресаȘOSEAUA NAȚIONALĂ, 16, Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN410068116812682068316832
Дата реєстрації23/09/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TRIFAN VASILEadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

257 тис. RON

vs 274 тис. RON

≈ 51 тис. €

Profit net (2025)

154 тис. RON

vs 165 тис. RON

≈ 30,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,92 млн RON

vs 2,76 млн RON

≈ 579 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
256 840
≈ 51 тис. €
154 441
≈ 30,7 тис. €
1
2024
273 965
≈ 55,1 тис. €
165 385
≈ 33,2 тис. €
1
2023
330 288
≈ 66,8 тис. €
230 788
≈ 46,7 тис. €
1
2022
272 099
≈ 55,2 тис. €
211 882
≈ 43 тис. €
1
2021
261 175
≈ 53,1 тис. €
191 909
≈ 39 тис. €
1
2020
203 141
≈ 42 тис. €
118 537
≈ 24,5 тис. €
1
2019
278 033
≈ 58,6 тис. €
181 720
≈ 38,3 тис. €
3
2018
275 478
≈ 59,2 тис. €
201 032
≈ 43,2 тис. €
2
2017
257 223
≈ 56,3 тис. €
149 963
≈ 32,8 тис. €
—
2016
197 674
≈ 44 тис. €
151 625
≈ 33,8 тис. €
1
2015
176 906
≈ 39,8 тис. €
167 577
≈ 37,7 тис. €
0
2014
192 927
≈ 43,4 тис. €
155 595
≈ 35 тис. €
1
2013
192 259
≈ 43,5 тис. €
142 538
≈ 32,3 тис. €
2
2012
193 200
≈ 43,4 тис. €
168 149
≈ 37,7 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

60,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

5,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

109,42

Оборотність активів

0,09

Виторг на співробітника

257 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FANTEX SRL după CUI?

Cauți CUI 16786444. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FANTEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FANTEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FANTEX SRL, CUI 16786444, nr. Reg. Com. J2004001003015, sediu Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FANTEX SRL în 2025?

FANTEX SRL (CUI 16786444) a avut o marjă de profit net de 60,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).