Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ETAP SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Savadisla, județul Cluj. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 16744384 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #14384CAEN 6820 #4971

Загальна інформація

НазваETAP SRL
CUI16744384
Реєстраційний №J12/3248/2004
АдресаStr. BENCZE, 431/A, Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj
Основний код CAEN6810
Авторизовані коди CAEN433968106820683270227414
Дата реєстрації08/09/2004
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
COLTEA EMESEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

399 тис. RON

vs 366 тис. RON

≈ 79,2 тис. €

Profit net (2025)

175 тис. RON

vs 248 тис. RON

≈ 34,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

551 тис. RON

vs 625 тис. RON

≈ 109 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
399 091
≈ 79,2 тис. €
174 502
≈ 34,6 тис. €
1
2024
366 010
≈ 73,6 тис. €
248 461
≈ 49,9 тис. €
1
2023
364 585
≈ 73,7 тис. €
108 951
≈ 22 тис. €
1
2022
306 840
≈ 62,2 тис. €
145 956
≈ 29,6 тис. €
1
2021
251 336
≈ 51,1 тис. €
164 447
≈ 33,4 тис. €
1
2020
147 945
≈ 30,6 тис. €
55 584
≈ 11,5 тис. €
1
2019
300 587
≈ 63,3 тис. €
147 285
≈ 31 тис. €
1
2018
41 673
≈ 8,96 тис. €
-417 830
≈ -89,8 тис. €
1
2017
54 330
≈ 11,9 тис. €
-483 156
≈ -106 тис. €
1
2016
61 943
≈ 13,8 тис. €
-25 680
≈ -5,72 тис. €
4
2015
64 912
≈ 14,6 тис. €
-24 610
≈ -5,54 тис. €
—
2014
52 692
≈ 11,9 тис. €
-44 944
≈ -10,1 тис. €
3
2013
44 870
≈ 10,2 тис. €
-2 742
≈ -621 €
3
2012
42 254
≈ 9,48 тис. €
-70 625
≈ -15,8 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

43,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

31,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,98

Оборотність активів

0,35

Виторг на співробітника

399 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2004-09-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ETAP SRL după CUI?

Cauți CUI 16744384. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ETAP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ETAP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ETAP SRL, CUI 16744384, nr. Reg. Com. J12/3248/2004, sediu Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ETAP SRL în 2025?

ETAP SRL (CUI 16744384) a avut o marjă de profit net de 43,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).